Nike chystá kolaboráciu so seriálom Stranger Things; vydajú aj tenisky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Módna polícia portálu REWIND.sk sa opäť hlási do služby! Pokiaľ nás čítate už nejaký ten piatok, tak určite viete, že milujeme spojenie módy a dobrého filmu alebo seriálu. V minulosti sme vám priniesli články o spolupráciach ako Vans a Harry Potter, Adidas a Game of Thrones, Vans a Marvel či Nike a Creed II.

Dnešný deň nebude výnimkou, pretože sa nám črtá kolekcia oblečenia a tenisiek s milovaným seriálom Stranger Things od Netflixu! Zatiaľ ide o nepotvrdené informácie, no táto kolaborácia má byť údajne s módnou a športovou značkou Nike. Podľa uniknutých informácií sa môžeme tešiť na tričká, mikiny, nohavice, šiltovky a čo hlavne – tenisky!

Nike a Stranger Things
Zdroj: sneakerfreaker.com

Kolaborácia Nike a Stranger Things

Podľa @pyleaks by mala kolekcia vyjsť v dvoch vlnách, pričom tá prvá začne koncom júna a tá druhá príde začiatkom júla. Tretia séria Stranger Things sa na Netflixe objaví už 4. júla 2019, takže kolekcia príde práve včas. Zatiaľ bohužiaľ nemáme žiadne produktové fotografie, no cena oblečenia by sa mala pohybovať od $32 do $74.

Pôvodný únik nezahŕňal žiadne informácie o teniskách, no pár dní dozadu portál Sneaker Freaker oznámil, že sa dočkáme aj ich. Presnejšie sa máme tešiť na siluety Blazer Mid, Cortez a Tailwind. Možno sa pýtate, čo spája všetky tieto modely – no predsa 80. roky!

Náš skromný tip hovorí, že celá kolekcia vrátane oblečenia bude voňať štýlom 80. rokov. Predsa len, v mestečku Hawkins práve zažívajú tento boom! Na obrázku vyššie nájdete popis všetkých kúskov oblečenia, ktoré by sa mali dočkať špeciálneho Stranger Things prevedenia. Hneď ako bude táto kolekcia oficiálne potvrdená a vyjdú prvé fotky, dáme vám o tom vedieť!

Tak čo, tešíte sa na vibe 80. rokov so seriálom Stranger Things? My sa určite tešíme na siluety tenisiek Blazer Mid a Cortez!

Zdroj: highsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -