Ninja korytnačky dostanú nový hraný film. O reštart série sa postará filmové štúdio Paramount

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po piatich rokoch od posledného filmu zo série sa ikonická partia ninja korytnačiek dočká ďalšieho filmového projektu. Áno, presne tak. Ninja korytnačky dostanú nový reštart, ktorému scenár napíše bratské duo Colin Jost a Casey Jost. Obaja páni majú s filmovým priemyslom bohaté skúsenosti a v zámorí ich poznajú ako dvoch perfektných scenáristov rôznych komédií. Aj preto bude zaujímavé sledovať, akým smerom sa franšíza vyberie a či nás nečaká skôr film s prvkami komédie.

Napriek tomu, že podrobnosti o tomto filme nie sú v súčasnosti známe, niečo predsa len už máme potvrdené. Michael Bay sa vráti ako výkonný producent. Produkčný tím doplnia Andrew Form, Brad Fuller, Scott Mednick a Galen Walker.

Ninja korytnačky reštart
Zdroj: techradar.com

Ninja korytnačky dostanú filmový reštart od štúdia Paramount

Na palube filmu sa mali pôvodne objaviť aj Seth Rogen a Evan Goldberg. Produkčné duo stojace za úspešnými seriálmi The Boys a Invincible sa však pri tomto reštarte neobjavilo, ale smútiť veru nemusia. Paramount oznámil, že okrem hraného filmu je v plánoch aj animovaný film, ktorý by mal byť podobný kreslenému seriálu z roku 1987.

Michelangelo, Donatello, Leonardo a Rafael majú naozaj bohatú históriu od svojho debutu z roku 1984. V 90. rokoch bola trilógia hraná ako divadelné predstavenie s jednoduchými kostýmami a záujem divákov o partiu nevídaných korytnačiek sa zachoval až dodnes.

Rok 2007 priniesol divákom prvý animovaný film z franšízy, ktorý sa dostal aj do kín. Hraných filmov sme sa dočkali v rokoch 2014 a 2016. V nich si hlavnú úlohu zahrala krásna Megan Fox, ale herečku v novom reštarte už neuvidíme. Čo je určite veľká škoda, nakoľko sa na ňu vždy veľmi dobre pozeralo, ale kvalitou tieto dva filmové výtvory bohužiaľ zlyhali. Aj preto je logické, že pôvodné dva filmy nebudú zakončené v podobe trilógie a namiesto toho uvidíme reštart. Ten však stále nespoznal oficiálny dátum vydania a Paramount zatiaľ všetky informácie dôkladne utajuje. Potešil nás aspoň Seth Rogen, ktorý prezradil, že jeho animovaný film o ninja korytnačkách dorazí do kín 11. augusta 2023.

Tešíš sa na nové Ninja korytnačky, ktoré dostanú zaslúžený reštart? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -