Dunkirk prichádza s novým epickým trailerom! Prinesie Christopher Nolan na svet ďalšie majstrovské dielo?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Christopher Nolan sa snaží zahrať na Oscarové struny! Bude to však fungovať?

Sú to už tri roky, odkedy sme mohli vidieť posledné filmové majstrovstvo Christophera Nolana. Ten nám naposledy priniesol epiku hviezdnych rozmerov menom Interstellar. Film si počínal veľmi dobre, i keď od kritikov dostal pomerne zmiešané recenzie. Každý sa teda pýtal, s čím príde Nolan nabudúce, a či to bude pre niekoho opäť len zmiešaný film, alebo pôjde o ďalšie Nolanové majstrovské dielko. Na túto otázku nám už napovie najnovší trailer pre jeho nadchádzajúcu vojnovú drámu, Dunkirk!

No a musíme povedať, že ten je skutočne epický! Ak by sme teda mali niečomu veriť, tak je to práve tomu, že nás čaká epická jazda plná ľudskej odvahy, krvi a sĺz. Ak teda neviete, o čom Dunkirk bude, tu máte kratšiu synopsu: “Dunkirk” sa otvára so stovkami britskými vojakmi (a spojencami), ktorí sú obkľúčení nepriateľmi. Uväznení na pláži, chrbtami k moru, zažijú neskutočnú situáciu, keďže sa ich nepriateľ začne blížiť k nim.

Samozrejme, príbeh sa odohráva podľa skutočnej udalosti „Bitka pri Dunkerku“, o ktorej sa možno mnohí z vás učili na hodinách dejepisu. Dokáže teda Nolan prerozprávať tento silný príbeh tak, ako si zaslúži? To všetko sa dozvieme už 21. júla. V hlavných úlohách sa predstavia: Tom Hardy, Mark Rylance, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Fionn Whitehead a Harry Styles. Nech sa páči, teraz si už užite tento epický zostrih najočakávanejšej drámy roka!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=T7O7BtBnsG4]

Páči sa vám trailer? Máte radi Christophera Nolana? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -