FilmyTrailery

Dunkirk prichádza s novým epickým trailerom! Prinesie Christopher Nolan na svet ďalšie majstrovské dielo?

Christopher Nolan sa snaží zahrať na Oscarové struny! Bude to však fungovať?

Sú to už tri roky, odkedy sme mohli vidieť posledné filmové majstrovstvo Christophera Nolana. Ten nám naposledy priniesol epiku hviezdnych rozmerov menom Interstellar. Film si počínal veľmi dobre, i keď od kritikov dostal pomerne zmiešané recenzie. Každý sa teda pýtal, s čím príde Nolan nabudúce, a či to bude pre niekoho opäť len zmiešaný film, alebo pôjde o ďalšie Nolanové majstrovské dielko. Na túto otázku nám už napovie najnovší trailer pre jeho nadchádzajúcu vojnovú drámu, Dunkirk!

No a musíme povedať, že ten je skutočne epický! Ak by sme teda mali niečomu veriť, tak je to práve tomu, že nás čaká epická jazda plná ľudskej odvahy, krvi a sĺz. Ak teda neviete, o čom Dunkirk bude, tu máte kratšiu synopsu: “Dunkirk” sa otvára so stovkami britskými vojakmi (a spojencami), ktorí sú obkľúčení nepriateľmi. Uväznení na pláži, chrbtami k moru, zažijú neskutočnú situáciu, keďže sa ich nepriateľ začne blížiť k nim.

Samozrejme, príbeh sa odohráva podľa skutočnej udalosti “Bitka pri Dunkerku”, o ktorej sa možno mnohí z vás učili na hodinách dejepisu. Dokáže teda Nolan prerozprávať tento silný príbeh tak, ako si zaslúži? To všetko sa dozvieme už 21. júla. V hlavných úlohách sa predstavia: Tom Hardy, Mark Rylance, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Fionn Whitehead a Harry Styles. Nech sa páči, teraz si už užite tento epický zostrih najočakávanejšej drámy roka!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=T7O7BtBnsG4]

Páči sa vám trailer? Máte radi Christophera Nolana? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  AMUNDSEN - výpravný film o slávnom objaviteľovi vznikal aj v Prahe

  Filmy

  TROLL: Príbeh o chvoste – nový film od tvorcov Shreka či Madagaskaru

  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Pridaj komentár