Nová adaptácia Incognito od režiséra Don’t Breathe!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Marvel Comics pod imprintom Icon Comics vydal v roku 2008 6-dielnu komiksovú sériu Incognito. Je výsledkom obľúbenej práce scénaristu Eda Brubakera a umelca Seana Phillipsa. Štúdia ako 20th Century Fox a Sony Entertainment už skôr uvažovali o adaptácii.

O čom je Incognito?

Príbeh Incognito sa točí okolo Zacka Overkilla, ktorý má vskutku pestrú minulosť. Pre zvyšok svojho života mal ostať poštárom v programe pre ochranu svedkov, dokým neobjaví ako znovu získať svoju super-silu namiešaním rôznych liekov. Stane sa nezávislým a svojimi činmi upozorní na svoju existenciu svojho bývalého zamestnávateľa. Podľa najnovších správ sa niekto konečne snaží prerobiť komiksy na film, tým je štúdio Sony.

Zack Overkill z komiksov
Zack Overkill z komiksov

Fede Alvarez, režisér hororu Muž v Temnote (recenziu si prečítajte tu) a scénarista Daniel Casey, ktorý pracoval na 10 Cloverfield Lane sa pustili do filmovej adaptácie Incognito pre Sony. Nový film využije a „zrecykluje“ všetky plány, ktoré štúdio Fox s filmom chystalo, pred tým, ako si ho konečne zobrali na starosť v Sony.

Zatiaľ sa zdá, že režisér Fede Alvarez nepochybí. Potvrdzuje to jeho remake Evil Dead z roku 2013, ktorý mu zaistil mnoho fanúšikov tohto žánru. Spolupráca s nie moc známym scénaristom ako Casey(nezabdnime ale na jeho prácu na 10 Cloverifeld Lane) zcela určite zaistí originálnu filmovú adaptáciu krimi-drámy.

Fede Alvarez sa preukázal ako skvelý režisér
Fede Alvarez sa preukázal ako skvelý režisér

Incognito je jedna z mnoha skvelých prác Brubakera a Phillipsa. Prvedenie na plátno musí byť v tomto prípade dokonalé a bez veľký rozdielov od originálnych komiksov. Alvarez určite vie, ako vytvoriť poriadny thriller. Na výsledky jeho spolupráce s Caseym sa už tešíme a veríme, že film bude celkom neobyčajným superhrdinským snímkom. 

O nové informácie ohľadom Incognito sa s vami samozrejme čo najskôr podelíme.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -