Hra Assassin’s Creed: Valhalla bola oficiálne odhalená. Zahráme si za vikinga v severskom zasadení

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

AKTUALIZÁCIA: Po dlhých ôsmych hodinách kreslenia úvodného artu hry sme sa konečne dozvedeli oficiálny názov. Uniknuté informácie neklamali a nová hra Assassin’s Creed naozaj príde s podtitulom Valhalla.

Týmto pádom máme potvrdené aj ostatné skoršie informácie, ako napríklad severské zasadenie hry v období vikingov. Svetová premiéra prvého traileru je nastavená na zajtra (30. apríla) o 17:00. Určite sa teda nezabudnite vrátiť na náš web, kde prvý trailer nájdete.

Pôvodný článok:

Vývojárske štúdio Ubisoft práve v týchto chvíľach predstavuje nový titul z hernej série Assassin’s Creed. Odhalenie prebieha naozaj netradičným a originálnym spôsobom. Jedná sa o živé vysielanie na sociálnych sieťach YouTube, Twitter a Twitch, kde digitálny umelec BossLogic naživo kreslí úvodný art hry.

V aktuálnom momente tvorby článku vytvára umelec pozadie, neskôr sa podľa všetkého presunie na titulnú postavu a nakoniec sa môžeme dozvedieť aj samotný názov hry. Podľa početných únikov informácií môžeme počítať s tým, že príbeh hry bude zasadený do obdobia Vikingov. Pôvodne sa splietal možný podtitul Ragnarok, no aktuálne úniky hovoria o názve hry Assassin’s Creed: Valhalla.

Sledujte odhalenie novej Assassin’s Creed hry naživo:

Diela umelca BossLogic môžete poznať aj z filmovej sféry, oficiálne spolupracoval napríklad na propagácii snímky Spider-Man: Ďaleko od domova a iných Marvel filmov. Práca na propagačnom obrázku novej Assassin’s Creed hry mu ide pomerne svižne, takže do pár hodín budeme mať titul nepochybne oficiálne odhalený.

Všetky doterajšie úniky informácií o zasadení hry hovoria o tom, že sa príbeh bude odohrávať v severských častiach sveta, menovite okolo Dánska, Írska a Anglicka. Tak, ako hra Assassin’s Creed Odyssey preskúmala grécku mytológiu, by mala byť Valhalla založená na severskej mytológii.

Assassin’s Creed
Zdroj: youtube.com

RPG elementy hry, ktoré boli predstavené v častiach Origins a Odyssey, by mali byť v novej hre ešte výraznejšie. Očakávať by sme mali aj návrat obľúbeného nožu Hidden Blade, ktorý bol ikonickou zbraňou starších titulov zo série. Valhalla by okrem konzol aktuálnej generácie mala prísť aj na PlayStation 5 a Xbox One X.

Ďalším možným podtitulom hry je Kingdom, ktorý taktiež vychádza z niekoľkokrát spomenutých únikov informácií.

Po takmer ôsmych hodinách sa na živom vysielaní jasne črtá titulná postava bradatého vikinga so sekerou. Stream odporúčame pozerať napríklad na českom Twitch kanále Agraelus, ktorý má zapnuté padanie dropov do hry. Pokiaľ máte svoj účet prepojený s Uplay účtom, tak máte možnosť získať predmety priamo do hry.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -