Táto herečka preberie štafetu Black Widow po Scarlett Johansson. Akú má budúcnosť v MCU?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Black Widow až v novembri

Celosvetové uzatvorenie kín spôsobilo, že sme už viac ako rok nevideli nový film zo sveta Marvel Cinematic Universe. Slovenská premiéra snímky Spider-Man: Ďaleko od domova prebehla ešte 3. júla 2019, čo značí vôbec najdlhšiu pauzu medzi jednotlivými filmami v sérii. Najbližší návrat značí očakávaná sólovka Black Widow, ktorú sme mali pôvodne vidieť ešte v máji.

Pandémia nového koronavírusu samozrejme zapríčinila odklad premiéry na 5. november 2020. Štúdia Disney a Marvel Studios nás však nenechávajú čakať s prázdnymi rukami a pravidelne nás zásobujú novými fotografiami a informáciami ohľadom sólového príbehu obľúbenej špiónky. Taktiež sme sa nechali počuť, že sa máme už čoskoro dočkať nového traileru, aby sme na vydanie filmu nezabudli.

Black Widow
Zdroj: news.leportale.com

Ako si určite pamätáte, Natasha Romanoff udalosti epického filmu Avengers: Endgame neprežila. Herečka Scarlett Johansson sa však do tejto úlohy ešte raz vráti vo filme Black Widow, ktorý slúži ako prequel (dej je zasadený medzi Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War). Dozvieme sa, čo hrdinka robila v tomto časovom úseku, v ktorom bola na úteku pred vládou.

Film vyplní všetky medzery v jej príbehu a dozvieme sa viac o jej živote. Uvidíme, ako sa Natasha vráti do Ruska k jej pôvodnej „rodine“, keďže Avengers neboli jej jediným tímom. Tam ju čakajú David Harbour ako Red Guardian (ruská verzia Captaina Americu), Rachel Weiss ako Melina Vostokoff a hlavne Florence Pugh ako Yelena Belova, ktorá je pre Natashu ako sestra.

Black Widow
Zdroj: news.leportale.com

Florence Pugh ako nová Black Widow v MCU

Vychádzajúca herečka Florence Pugh (Slnovrat, Malé ženy) bude veľmi dôležitou súčasťou príbehu. Dokonca sme sa dozvedeli, že ju budúcnosť čaká aj v samotnom MCU. Režisérka filmu Cate Shortland totiž potvrdila, že Pugh preberie štafetu (lepšie povedané obušok) postavy Black Widow po Scarlett Johansson. Stalo sa tak v rozhovore na stránkach nového čísla magazínu Empire.

„[Kevin Feige] si uvedomil, že by diváci očakávali príbeh o pôvode, takže sme sa samozrejme vydali opačným smerom. A ani sme netušili, ako úžasná Florence Pugh bude. Vedeli sme, že bude úžasná, no nevedeli sme, že až takto. Scarlett je tak láskavá, hovorí, ‘Oh, prenechávam jej štafetu.’ Takže bude poháňať ďalší ženský príbeh.“

Z jej slov je jasné, že Yelena Belova preberie post Black Widow po Natashe podobne, ako Steve Rogers predal štít Captaina Americu Samovi Wilsonovi (Anthony Mackie). Zatiaľ je otázne, či sa niekedy v budúcnosti pridá do tímu Avengers, no nepochybne bude mať v MCU svoju budúcnosť.

Black Widow
Zdroj: screencrush.com

V rovnakom rozhovore režisérka prezradila, že film Black Widow poslúži ako poriadna a zaslúžená rozlúčka s touto postavou, keďže sa v Endgame nedočkala ani vlastného pohrebu.

„V Endgame, fanúšikovia boli nahnevaní, že Natasha nemala pohreb. Zatiaľ čo Scarlett, keď som sa s ňou o tom rozprávala, povedala, že Natasha by nechcela mať pohreb. Je príliš súkromná, a aj tak ľudia nevedia, kto ona v skutočnosti je. Takže to, čo sme v tomto filme urobili, bolo, že koniec bol zármutkom, ktorý cítili jednotlivci, a nie verejným výlevom. Myslím, že je to pre ňu vhodný koniec.“

Nové fotografie z filmu

Čakanie na nový trailer si môžete skrátiť pohľadom na stránky z knihy Black Widow Official Movie Special Book. Tie sa objavili na Amazone spolu s cenovkou knihy 19.99 amerických dolárov. Kniha obsahuje rozhovory s najväčšími hviezdami filmu vrátane herečky Scarlett Johansson a režisérky Cate Shortland.

Na stránke u predajcu nájdete aj štyri detailné obrázky z knihy, ktoré odhaľujú Natashu Romanoff v bielom kostýme, početný pohľad na záporáka Taskmastera, záber z natáčania a pohľad na Florence Pugh ako Yelenu Belova. Okrem tejto knihy sa môžeme pripraviť na to, že Marvel Studios každým dňom spustí veľkú marketingovú kampaň s kopou nových informácií.

Tešíte sa na to, že talentovaná herečka Florence Pugh bude nová Black Widow v MCU? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov!

Zdroj: collider.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -