Nová éra, nové meno a nezabudnuteľný herný zážitok | Ygames

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konečne to prišlo! Mysleli ste si, že sa ich púť skončí už v apríli? Určite nie. Mysleli ste si, že ich už nikdy neuvidíte? Mýlil si sa a  tento krát sa blíži niečo veľké. Dámy a páni, zoberte si kolu, popcorn a prečítajte si aké to bolo v lete a aké zmeny nás určite neminú. Medzi tými všetkými zmenami sa  však nachádza aj taká, ktorá udrela do oka každému. Budúci mesiac si nepovieš, že si vyhral Y-games. Tento rok budeš MAJSTER SLOVENSKA a to určite pohladí ego nejedného hráča. Neznie to úžasne? TPD Majstrovstvá SR v elektronických športoch sú už za rohom a my sa nevieme dočkať!

zgames

Aké to bolo v lete?

Počujete tie hlasy? Neviem z kadiaľ to ide, ale je to nepríjemné. O čom sa to môžu rozprávať? „Hm kámo, nedáme si jeden hambáč?“ „Zbláznil si sa? Nebudem vyhadzovať 6 eur za urýchlenie zástavy srdca.“ Presne tak! Veľa ľudí si určite povedalo niečo takéto. Ale hľaď je magický a nedá sa ovládať. Ani ja som neodolal. A neodolal som ani pizzy. A démoni ma neviedli aj na Bubbleology. Pichalo ma pri srdci, keď som platil, ale stálo to zato. Vysoké ceny zachránila akcia a herný zážitok, ktorý len tak ľahko nezažiješ.

Taktiež by som sa mohol vyjadriť k oneskoreniu, ktoré trvalo „len“ 5 hodín, ale tým sme si už všetci prešli. Stávajú sa aj také veci, ale všetci zvládli svoje úlohy na jednotku a všetko nakoniec dobre dopadlo. Och, to vyznelo ako lacná rozprávka. No ja vám ukážem drahý rozprávku. Koniec, na ktorí čakáte asi všetci. Chceli ste viac hotovosti a Ygames nám vyhovelo. Ceny pre víťazov hier v hodnote viac ako 7500,- eur. Garancia 750 eur v hotovosti pre 5 členný tím a 150 eur jednotlivec. Tadáááá. 

ubt
Pozor nato, prichádza ďalšia veľká zmena!

Tam vzadu počujem otázku: „A čo ostatné miesta?“ Nezúfajte, finančná odmena sa ujde aj Vám a k tomu si odnesiete aj hlavné ceny od partnerov. A pozor! Každý registrovaný hráč dostane poukaz v hodnote 13 eur na ľubovolný nákup v predajni TPD.sk – Internetové elektro Neznie to úžasne? Oh, skoro by som zabudol. Čo vlastne budú hráči hrať? Legendárna DOTA 2 nemôže chýbať, tak ako aj jej večný rival League of Legends. Zahráte si aj ničiteľa nervov CS:GO a RNG hru, pri ktorej dostávam pravidelné zástavy srdca, Heartstone. Športový fanúšikovia si tiež prídu na svoje a dúfam, že uvidíme nejaké tie parádne góly pri hraní hry FIFA 2016. K ,,športovým“ hrám sa pridajú aj autíčka Rocket League a na rad prichádza aj novinka. Tou bude hra Killer Instinct , v ktorej sa ukáže kto je najlepší „zabiják“.

Hráči taktiež bojujú o cenné “ MČR“ body u našich susedov na majstrovstvách českej republiky:
1. miesto: 1000 bodov
2. miesto: 600 bodov
3. miesto: 400 bodov
4. miesto: 300 bodov
5. – 6. miesto 220 bodov
7. – 8. miesto: 180 bodov
9. – 12. miesto: 150 bodov
13. – 16. miesto 100 bodov

cos

 

Nejaké otázky? Ty tam, chalan v zelenom tričku, pýtaj sa. „Ja nie som hráč, ale divák, zlepší sa niečo aj pre nás?“ Dobrá otázka a ešte lepšia odpoveď. Prídi a čaká ťa bohatší a lepší program, atrakcie zadarmo  a budeš mať viac možností si voľne zahrať PC hry. Nebude opäť chýbať ani tvoja obľúbená Cosplay súťaž, ktorá rozpáli nejedného muža. A ako sú na tom hostia? Aj o tých bude postarané a tento rok sa predstaví každoročný hosť Ivan ”Dev1” Lazarov. Objaví sa aj Zolik, takže o zábavu bude určite postarané. V panelovej diskusii nebude chýbať ani Michael AverageRadoslav “rdO“ Tóth a Michal Decit. Moderovaniu sa bude venovať Zdeněk Princ na COOLu. Svojou prítomnosťou nás poctí aj Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Títo dvaja energetickí tvoriči spolu? Určite sa máme načo tešiť.

A teraz si si určite položil otázku, že koľko ťa to všetko bude stáť. Tieto informácie nájdeš na oficiálnej facebook stránke: https://www.facebook.com/events/671514392996930/ a určite budeš milo prekvapený! Ak si však ešte viac zvedavý, všetko potrebné nájdeš na stránke http://y-games.sk/.

Načo ešte čakáš? Lístky sú už dostupné a registrácie v plnom prúde! Celé to vypukne už 1.-2.10.2016 a ja dúfam, že sa vidíme.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -