OFF

Nová éra, nové meno a nezabudnuteľný herný zážitok | Ygames

Konečne to prišlo! Mysleli ste si, že sa ich púť skončí už v apríli? Určite nie. Mysleli ste si, že ich už nikdy neuvidíte? Mýlil si sa a  tento krát sa blíži niečo veľké. Dámy a páni, zoberte si kolu, popcorn a prečítajte si aké to bolo v lete a aké zmeny nás určite neminú. Medzi tými všetkými zmenami sa  však nachádza aj taká, ktorá udrela do oka každému. Budúci mesiac si nepovieš, že si vyhral Y-games. Tento rok budeš MAJSTER SLOVENSKA a to určite pohladí ego nejedného hráča. Neznie to úžasne? TPD Majstrovstvá SR v elektronických športoch sú už za rohom a my sa nevieme dočkať!

zgames

Aké to bolo v lete?

Počujete tie hlasy? Neviem z kadiaľ to ide, ale je to nepríjemné. O čom sa to môžu rozprávať? „Hm kámo, nedáme si jeden hambáč?” „Zbláznil si sa? Nebudem vyhadzovať 6 eur za urýchlenie zástavy srdca.“ Presne tak! Veľa ľudí si určite povedalo niečo takéto. Ale hľaď je magický a nedá sa ovládať. Ani ja som neodolal. A neodolal som ani pizzy. A démoni ma neviedli aj na Bubbleology. Pichalo ma pri srdci, keď som platil, ale stálo to zato. Vysoké ceny zachránila akcia a herný zážitok, ktorý len tak ľahko nezažiješ.

Taktiež by som sa mohol vyjadriť k oneskoreniu, ktoré trvalo “len” 5 hodín, ale tým sme si už všetci prešli. Stávajú sa aj také veci, ale všetci zvládli svoje úlohy na jednotku a všetko nakoniec dobre dopadlo. Och, to vyznelo ako lacná rozprávka. No ja vám ukážem drahý rozprávku. Koniec, na ktorí čakáte asi všetci. Chceli ste viac hotovosti a Ygames nám vyhovelo. Ceny pre víťazov hier v hodnote viac ako 7500,- eur. Garancia 750 eur v hotovosti pre 5 členný tím a 150 eur jednotlivec. Tadáááá. 

ubt

Pozor nato, prichádza ďalšia veľká zmena!

Tam vzadu počujem otázku: „A čo ostatné miesta?“ Nezúfajte, finančná odmena sa ujde aj Vám a k tomu si odnesiete aj hlavné ceny od partnerov. A pozor! Každý registrovaný hráč dostane poukaz v hodnote 13 eur na ľubovolný nákup v predajni TPD.sk – Internetové elektro Neznie to úžasne? Oh, skoro by som zabudol. Čo vlastne budú hráči hrať? Legendárna DOTA 2 nemôže chýbať, tak ako aj jej večný rival League of Legends. Zahráte si aj ničiteľa nervov CS:GO a RNG hru, pri ktorej dostávam pravidelné zástavy srdca, Heartstone. Športový fanúšikovia si tiež prídu na svoje a dúfam, že uvidíme nejaké tie parádne góly pri hraní hry FIFA 2016. K ,,športovým” hrám sa pridajú aj autíčka Rocket League a na rad prichádza aj novinka. Tou bude hra Killer Instinct , v ktorej sa ukáže kto je najlepší “zabiják”.

Hráči taktiež bojujú o cenné ” MČR” body u našich susedov na majstrovstvách českej republiky:
1. miesto: 1000 bodov
2. miesto: 600 bodov
3. miesto: 400 bodov
4. miesto: 300 bodov
5. – 6. miesto 220 bodov
7. – 8. miesto: 180 bodov
9. – 12. miesto: 150 bodov
13. – 16. miesto 100 bodov

cos

 

Nejaké otázky? Ty tam, chalan v zelenom tričku, pýtaj sa. „Ja nie som hráč, ale divák, zlepší sa niečo aj pre nás?” Dobrá otázka a ešte lepšia odpoveď. Prídi a čaká ťa bohatší a lepší program, atrakcie zadarmo  a budeš mať viac možností si voľne zahrať PC hry. Nebude opäť chýbať ani tvoja obľúbená Cosplay súťaž, ktorá rozpáli nejedného muža. A ako sú na tom hostia? Aj o tých bude postarané a tento rok sa predstaví každoročný hosť Ivan ”Dev1” Lazarov. Objaví sa aj Zolik, takže o zábavu bude určite postarané. V panelovej diskusii nebude chýbať ani Michael AverageRadoslav “rdO“ Tóth a Michal Decit. Moderovaniu sa bude venovať Zdeněk Princ na COOLu. Svojou prítomnosťou nás poctí aj Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Títo dvaja energetickí tvoriči spolu? Určite sa máme načo tešiť.

A teraz si si určite položil otázku, že koľko ťa to všetko bude stáť. Tieto informácie nájdeš na oficiálnej facebook stránke: https://www.facebook.com/events/671514392996930/ a určite budeš milo prekvapený! Ak si však ešte viac zvedavý, všetko potrebné nájdeš na stránke http://y-games.sk/.

Načo ešte čakáš? Lístky sú už dostupné a registrácie v plnom prúde! Celé to vypukne už 1.-2.10.2016 a ja dúfam, že sa vidíme.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár