Návrat do roku 1998? Nová generácia Apple iMac dorazí v piatich farebných prevedeniach

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Apple sa plánuje po 23 rokoch od vydania iMac G3 vrátiť k farebným prevedeniam ich All In One zariadení. Technologický youtuber a analytik Jon Prosser informuje, že nová generácia Apple iMac dorazí v piatich farebných prevedeniach.

Päť farebných prevední Apple iMac

Tohtoročná novinka má priniesť veľké zmeny v znamení procesoru Apple Silicon a celkového dizajnu, ktorý sa zmení prvýkrát od roku 2012. Prosser tvrdí, že aktuálne prototypy novej generácie iMac používajú rovnaké farby, aké ponúkajú minuloročné iPad Air. Menovite silver, space gray, rose gold, green a sky blue. Celkové elementy dizajnu majú pripomínať Pro Display XDR zmiešané s iPadom.

apple imac
Zdroj: gizmochina.com

Redizajnovaný iMac má obsahovať zoštíhlené rámčeky okolo displeja a zbaví sa hliníkovej „brady“ s logom Applu. Zakrivenú zadnú časť nahradí rovný chrbát, čím sa ešte viac priblíži dizajnovému konceptu iPadu Pro. Čo sa veľkostí týka, 21,5-palcový a 27-palcový model nahradí minimálne jeden model o veľkosti 23 až 24 palcov. Veľkosť druhého iMacu zatiaľ odhalená nebola.

Farebné prevedenia novej generácie iMac sú zatiaľ len nepotvrdenou správou, avšak Prosser sa osvedčil ako dôveryhodný zdroj Apple únikov. Dátum oficiálneho predstavenia a uvedenia do predaju zatiaľ nepoznáme, avšak očakáva sa na jar 2021 až jeseň 2021. O všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Zaujal vás návrat k farebným prevedeniam All In One počítačov iMac? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com, macrumors.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -