Filmy

Nová honba za žaluďom a Doba Ľadová 5

rehliadli ste Vašu obľúbenú veveričku v kinách tento týždeň? Blue Sky Studios a 20th Century Fox vydali celé dobrodružstvo Cosmic Scrat-Tastrophe, ktoré predstavuje úvod pre Ice Age: Collision Course! Tento krát nám veverička ukáže vlastnú tvorbu pri Veľkom tresku. Vydarený krátky príbeh nás ma uviesť do pripravovaného filmu Doba Ľadová 5. Debut mal v kinách  minulý týždeň spolu s vydaním filmu The Peanuts.

Naša malá veverička sa vydáva na cestu, v ktorej sa opäť snaží o získanie nepolapiteľného žaluďa a pri tejto nadmernej snahe sa katapultuje až do samotného vesmíru. Náhodne vyvoláva sériu udalostí, ktoré transformujú a ohrozujú svet Doby ľadovej. Aby sa všetci zachránili, naši hlavný hrdinovia Sid, Manny, Diego a zvyšok stáda sa musia vydať na výpravu plnú komédie a dobrodružstva, cestovať do exotických krajín a zápasiť s radom nových, farebných postáv.

Doba Ľadová 5 by k nám mala doraziť 22.júla 2016. Vrátia  sa k nám hlasy hercov ako sú Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo,Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg, Keke Palmer, Wanda Sykes a Jennifer Lopez. K stádu sa pripoja taktiež aj  Stephanie Beatriz, Adam DeVine, Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch, Michael Strahan a Neil deGrasse Tyson. S príchodom tohto krátkeho “filmu”, dúfame, že prvý trailer k Dobe Ľadovej 5 je za rohom a čoskoro k nám dorazí.

Ak vám tento krátky príbeh nestačil, máme plagát, ktorý paroduje film The Martian, nové fotografie a krátke akčné video. Určite sa nezabudnite pozrieť na  nový teaser pod článkom. Budeme vás určite informovať o nových informáciach ohľadom príchodu Doby Ľadovej 5, vrátane debutu prvého traileru.

Cosmic Scrat-Tastrophe Photo 1

Cosmic Scrat-Tastrophe Photo 2

Stále nám ostáva 9 mesiacov čakania na príchod novej časti, čo bude určite jedným z najväčších letných hitov roku 2016. Pôvodný film Doby Ľadovej z roku 2002 zarobil neuveriteľných 176.300.000 USD po celom svete. Po vydarenej práci k nej pribudli ďalšie tri časti, ktoré dokopy zinkasovali viac ako 700 miliónov USD! Film však budúci rok bude konkurovať ďalším letným hitom. V rovnaký deň sa do kín dostanú filmy Star Trak Beyond a Knights of the Round Rable. Myslím si však, že naša malá veverička sa nedá vyplašiť Kirkom, Spockom alebo kráľom Artušom a priláka do kín veľký počet rodín. Teraz sa už len pozrite, ako sa tento prehistorický hlodavec aj naďalej snaží dostať k svojmu žaluďu!

Cosmic Scrat-Tastrophe Poster

Cosmic Scrat- Tastrophe bol vypustený 14.októbra 2015.                                                                              Ice Age: Collision Course príde do kín 22.júla 2016.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár