Nová honba za žaluďom a Doba Ľadová 5

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

rehliadli ste Vašu obľúbenú veveričku v kinách tento týždeň? Blue Sky Studios a 20th Century Fox vydali celé dobrodružstvo Cosmic Scrat-Tastrophe, ktoré predstavuje úvod pre Ice Age: Collision Course! Tento krát nám veverička ukáže vlastnú tvorbu pri Veľkom tresku. Vydarený krátky príbeh nás ma uviesť do pripravovaného filmu Doba Ľadová 5. Debut mal v kinách  minulý týždeň spolu s vydaním filmu The Peanuts.

Naša malá veverička sa vydáva na cestu, v ktorej sa opäť snaží o získanie nepolapiteľného žaluďa a pri tejto nadmernej snahe sa katapultuje až do samotného vesmíru. Náhodne vyvoláva sériu udalostí, ktoré transformujú a ohrozujú svet Doby ľadovej. Aby sa všetci zachránili, naši hlavný hrdinovia Sid, Manny, Diego a zvyšok stáda sa musia vydať na výpravu plnú komédie a dobrodružstva, cestovať do exotických krajín a zápasiť s radom nových, farebných postáv.

Doba Ľadová 5 by k nám mala doraziť 22.júla 2016. Vrátia  sa k nám hlasy hercov ako sú Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo,Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg, Keke Palmer, Wanda Sykes a Jennifer Lopez. K stádu sa pripoja taktiež aj  Stephanie Beatriz, Adam DeVine, Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch, Michael Strahan a Neil deGrasse Tyson. S príchodom tohto krátkeho „filmu“, dúfame, že prvý trailer k Dobe Ľadovej 5 je za rohom a čoskoro k nám dorazí.

Ak vám tento krátky príbeh nestačil, máme plagát, ktorý paroduje film The Martian, nové fotografie a krátke akčné video. Určite sa nezabudnite pozrieť na  nový teaser pod článkom. Budeme vás určite informovať o nových informáciach ohľadom príchodu Doby Ľadovej 5, vrátane debutu prvého traileru.

Stále nám ostáva 9 mesiacov čakania na príchod novej časti, čo bude určite jedným z najväčších letných hitov roku 2016. Pôvodný film Doby Ľadovej z roku 2002 zarobil neuveriteľných 176.300.000 USD po celom svete. Po vydarenej práci k nej pribudli ďalšie tri časti, ktoré dokopy zinkasovali viac ako 700 miliónov USD! Film však budúci rok bude konkurovať ďalším letným hitom. V rovnaký deň sa do kín dostanú filmy Star Trak Beyond a Knights of the Round Rable. Myslím si však, že naša malá veverička sa nedá vyplašiť Kirkom, Spockom alebo kráľom Artušom a priláka do kín veľký počet rodín. Teraz sa už len pozrite, ako sa tento prehistorický hlodavec aj naďalej snaží dostať k svojmu žaluďu!

Cosmic Scrat- Tastrophe bol vypustený 14.októbra 2015.                                                                              Ice Age: Collision Course príde do kín 22.júla 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -