OFF

Prichádza nová hra Assassin’s Creed Odyssey! Do akého obdobia zavítame tentokrát?

Jedna z najznámejších herných sérií, Assassin’s Creed prichádza s ďalšou hrou! Už pred hrou Assassin’s Creed Origins sa hovorilo, že by sa ďalší diel z tejto skvelej série mohol odohrávať v starovekom Grécku alebo Ríme. Vyzerá to tak, že sa tieto predpovede naozaj naplnia!

Prichádza Assassin’s Creed Odyssey!

Assassin’s Creed Odyssey! Tak sa bude volať najnovšie dielo od známeho herného vydavateľstva, Ubisoftu. O hre sme sa prvý krát dozvedeli pred pár dňami, kedy sa na internete objavila prvá fotografia. Tá obsahovala kľúčenku v tvare antickej gréckej prilby. Fotografia sa objavila na francúzskom hernom portáli.

Assassin's Creed Odyssey

Zdroj: pushsquare.com

To, že to neboli len teórie, sme sa dozvedeli pár hodín nato, keď sa na oficiálnom Twitter účte Assassin’s Creed objavil krátky, 5 sekundový teaser trailer. Taktiež sme sa z videa, ale aj z popisu dozvedeli, že hra by mala byť bližšie predstavená na nadchádzajúcej E3, ktorá tu je už o pár dní.

Čo nám hra prinesie?

Podľa našich informácií by do hry malo prísť niekoľko skvelých zmien! Napríklad možnosť voľby dialógov alebo výber postavy medzi mužom a ženou. My dúfame, že nový Assassin’s Creed Odyssey sa k nám dostane už tento rok, aj keď to nie je veľmi pravdepodobné. Videli sme to napríklad pri predchádzajúcom dieli, Origins, kde vývojári hru odkladali naozaj dlho!

My sa na Assassin’s Creed Odyssey naozaj tešíme! Čo na ňu však vravíte vy? Myslíte si, že to bude konečne skvelé pokračovanie? Napíšte nám váš názor do komentára! Bližšie detaily vám oznámime po E3!

Related posts
OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

OFFOstatné

Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

OFFOstatné

Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

Pridaj komentár