Tvorcovia League of Legends sa posúvajú do sveta MMO – Toto je nová hra od Riot Games!

Nenechajte si ujsť

League of Legends je tu s nami už skoro 10 rokov a vývojárske štúdio Riot Games sa o ich klenot dobre stará! V hre máme pravidelné aktualizácie s mnohými novinkami, no Riot Games sa zatiaľ nechcelo zamerať na iný projekt. Zmenil sa konečne postoj vývojárov?

Nová hra od Riot Games
Zdroj: deviantart.com

Nová hra od Riot Games!

Je to tak! Aj keď sa vývojári doteraz starali len o League of Legends, prichádza na rad posun vpred pre celé štúdio. Spoluzakladateľ štúdia, Marc Merrill, povedal v rozhovore pre webovú stránku Variety, že nechcú byť len spoločnosť s League of Legends, no chcú sa pretransformovať aj na niečo iné. Merrill nám taktiež možno niečo poodhalil aj v jeho tweete, kde sa ľudí pýta, či majú spraviť nové MMO. Takzvané „massive multiplayer online“ hry patria medzi najobľúbenejšie herné žánre a patrí sem napríklad aj World of Warcraft.

Či naozaj novou hrou od Riot Games bude práve MMO, to nevieme s určitosťou a zrejme to nevedia ani oni sami. Samozrejme, zatiaľ je prioritou LoLko, ktorého popularita zrejme nikdy nespadne.

Akou cestou sa vývojári vydajú?

V rozhovore sa taktiež Merrill rozhovoril o tom, že nemôžeme vedieť ako budú vyzerať MMO hry v budúcnosti a ako budú hrané. V štúdiu sa pozerajú na vec rôznymi spôsobmi a už si mapujú to, ako z novinky spraviť čo najlepší a najúspešnejší projekt. Aj tak ale súhlasí s tým, že zatiaľ určite tomuto svetu dominuje World of Warcraft. Dočítali sme sa aj to, že na takúto hru sa môže ísť viacerými spôsobmi. Buď svojou novinkou napodobnia niektoré už hotové MMo, alebo sa budú chcieť totálne odlíšiť. My sme určite zvedaví!

Nové cinematic video!

Vývojári stále makajú vo veľkom aj na League of Legends a pred pár dňami publikovali neuveriteľné cinematic video o postave Ryze. Určite si ho pozrite!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oGnZk-_R0KQ]

Tešíte sa na novinku od týchto známych tvorcov? Myslíte si, že to bude konečne oživenie v podaní Riot Games?  Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -