Už čoskoro si na PC budeme môcť zahrať novú hru z Minecraft sveta!

Nenechajte si ujsť

Fanúšikovia Minecraftu, tešte sa! Už čoskoro príde na PC nová hra, ktorá nám bude pripomínať obyčajný Minecraft, no dokonca bude mať príbeh. Aké štúdio stojí za hrou Minecraft: Dungeons a kedy sa hry konečne dočkáme?

Minecraft: Dungeons prichádza už čoskoro!

Pred pár dňami sme sa dozvedeli o novej hre Minecraft: Dungeons. Hra bola predstavená na akcii Minecon Earth 2018. Dokonca vyšiel aj prvý trailer, ktorý nám ukazuje o niečo viac.

Už z prvého traileru vidíme, že hra vyzerá až príliš ako pôvodná verzia, čoho sa popravde dosť obávam. Z tohto traileru mi to príde tak, akoby išlo len o mód do základnej hry, aj keď to tak byť nemá. Sami autori potvrdili, že pôjde o Minecraft hru, ktorá bude mať podobu adventúry. Inšpirovaná bude staršími dungeon hrami, ktoré bývali veľmi úspešné. Uvidíme však, či aj hra Minecraft: Dungeons bude mať úspech.

Hra by mohla byť populárna najmä pre jej rozmanitosť

Spojenie Minecraftu a kedysi populárnych Dungeon hier môže zaujať aj mladšie ročníky, ktoré túto hru obľubujú dodnes. Takisto aj starších, ktorí zase obľubovali Dungeon hry. Treba uznať, že ich spojenie by mohlo stáť za to. Hra bude vynikať najmä špecifickou grafikou a určite skvelým príbehom, ktorý nám môže spríjemniť niekoľko desiatok hodín.

Minecraft: Dungeons
Zdroj: engadget.com

Kto za hrou stojí a kedy si ju zahráme?

Za novinkou stoja vývojári originálu, čiže známa švédska firma Mojang. Vývojári taktiež potvrdili, že na hre bude robiť interne len pár ľudí. A kedy si ju zahráme? Hra má určený dátum vydania na rok 2019, takže ešte nevieme, či to bude o 3 mesiace alebo o rok.

Čo hovoríte na novú hru zo známeho kockovaného sveta? Tešíte sa, alebo vás vôbec nezaujíma? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -