Tajné zdroje potvrdzujú príchod fanúšikmi milovaného superhrdinu do MCU

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nová MCU postava: „Nova

Tajné zdroje hovoria o tom, že v 5. fáze dorazí ďalšia nová MCU postava. Informuje o tom portál MCU Cosmic, ktorý nadväzuje na vyhlásenie prezidenta Marvel Studios Kevina Feigeho, ktoré ešte dávnejšie sprostredkoval portál Comic Book.

Prezident Marvelu, Kevin Feige
Zdroj: movieweb.com

„Nova je… ak je tu nejaký zoznam s kopou postáv, ktoré majú okamžitý potenciál, Nova je jednou z nich,“ povedal Feige ešte pred vydaním filmu Avengers: Infinity War v máji roku 2018. Odvtedy sa toho v Marvel Cinematic Universe veľa udialo, no vzhľadom na nadchádzajúce informácie nemôžeme ignorovať toto doplňujúce vyjadrenie:

„Okamžitý potenciál má vďaka prepojeniu s vesmírom Strážcov Galaxie, pretože v komiksoch je množstvo zaujímavých postáv. A je to pravda, [Nova] bol v tých najskorších verziách scenára [Strážcov Galaxie].“

Portálu MCU Cosmic tajný zdroj ešte v máji tohto roka údajne povedal, že Feigeho slová spred roka mali význam, nakoľko sólový film charakteru menom Nova je vo vývoji. Bližšie nešpecifikované „tajné zdroje“ teraz podľa všetkého hovoria o tom, že film bude súčasťou 5. fázy MCU – predstaví nám jedného z dôležitých hrdinov budúcnosti tohto univerza, píše zahraničný portál.

Treba dodať, že správy by sme nemali považovať za pravdivé, kým ich oficiálne nepotvrdí Marvel.

Kto je to Nova?

Richard Rider je v komiksoch zvolený posledným členom intergalaktickej polície Nova Corps, aby zdedil jeho moc. Mimozemšťan Rhomann Dey mu venuje svoje nadľudské schopnosti vrátane zvýšenej sily, schopnosti lietať a odolnosti proti zraneniam. Spočiatku nevie, čo má s týmito schopnosťami robiť, no postupom času sa z neho stane maskovaný hrdina mesta New York menom Nova. Tam však nekončí – dostane sa aj do vesmíru, kde toho stihne naozaj veľa, napríklad viesť armádu menom United Front.

Zdroj: reddit.com

Oficiálne pripravované MCU projekty (chronologické poradie ešte nie je úplne známe):

Zdroj: mcucosmic.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -