Filmy

Tajné zdroje potvrdzujú príchod fanúšikmi milovaného superhrdinu do MCU

Nová MCU postava: “Nova

Tajné zdroje hovoria o tom, že v 5. fáze dorazí ďalšia nová MCU postava. Informuje o tom portál MCU Cosmic, ktorý nadväzuje na vyhlásenie prezidenta Marvel Studios Kevina Feigeho, ktoré ešte dávnejšie sprostredkoval portál Comic Book.

Prezident Marvelu, Kevin Feige

Zdroj: movieweb.com

“Nova je… ak je tu nejaký zoznam s kopou postáv, ktoré majú okamžitý potenciál, Nova je jednou z nich,” povedal Feige ešte pred vydaním filmu Avengers: Infinity War v máji roku 2018. Odvtedy sa toho v Marvel Cinematic Universe veľa udialo, no vzhľadom na nadchádzajúce informácie nemôžeme ignorovať toto doplňujúce vyjadrenie:

“Okamžitý potenciál má vďaka prepojeniu s vesmírom Strážcov Galaxie, pretože v komiksoch je množstvo zaujímavých postáv. A je to pravda, [Nova] bol v tých najskorších verziách scenára [Strážcov Galaxie].”

Portálu MCU Cosmic tajný zdroj ešte v máji tohto roka údajne povedal, že Feigeho slová spred roka mali význam, nakoľko sólový film charakteru menom Nova je vo vývoji. Bližšie nešpecifikované “tajné zdroje” teraz podľa všetkého hovoria o tom, že film bude súčasťou 5. fázy MCU – predstaví nám jedného z dôležitých hrdinov budúcnosti tohto univerza, píše zahraničný portál.

Treba dodať, že správy by sme nemali považovať za pravdivé, kým ich oficiálne nepotvrdí Marvel.

Kto je to Nova?

Richard Rider je v komiksoch zvolený posledným členom intergalaktickej polície Nova Corps, aby zdedil jeho moc. Mimozemšťan Rhomann Dey mu venuje svoje nadľudské schopnosti vrátane zvýšenej sily, schopnosti lietať a odolnosti proti zraneniam. Spočiatku nevie, čo má s týmito schopnosťami robiť, no postupom času sa z neho stane maskovaný hrdina mesta New York menom Nova. Tam však nekončí – dostane sa aj do vesmíru, kde toho stihne naozaj veľa, napríklad viesť armádu menom United Front.

Zdroj: reddit.com

Oficiálne pripravované MCU projekty (chronologické poradie ešte nie je úplne známe):

Zdroj: mcucosmic.com, comicbook.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár