Neuveríte, ktorá legendárna Spider-Man postava prichádza do MCU!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pozor! Nová postava v Marvel Cinematic Universe je veľký SPOILER filmu Spider-Man: Ďaleko od domova.

Ako sme vám dali vedieť len pred chvíľou, v novej marvelovke Spider-Man: Ďaleko od domova2 potitulkové scény. Tie prichádzajú po vyše 2-hodinovom príbehu, ktorý má na chrbte ťažké bremeno – uzatvoriť 3. fázu Marvel Cinematic Universe. Nasledovať po tak veľkolepej tímovke ako Avengers: Endgame určite nie je ľahké, no Spidey to perfektne zvládol. A čo viac, tvorcovia nám nechali potitulkovými scénami padnúť sánku až na zem.

Nová postava v Marvel Cinematic Universe
Zdroj: screenrant.com

Nová postava v Marvel Cinematic Universe

Ak pokračujete v čítaní aj po spoilerovom varovaní, znamená to, že novinku ste už videli. Viete teda, ako veľmi sa Spider-Man: Ďaleko od domova vydaril. Nepochybne ide o dokonalé pokračovanie Homecomingu z roku 2017. Navyše však úžasným spôsobom naviazal na ničivé udalosti Endgame. Ešte väčšmi uzatvoril príbeh Tonyho Starka a dokázal, že práve Peter Parker je budúcnosť MCU.

Akú by však Peter mohol mať budúcnosť, keby sa neobjavila aspoň jedna nová postava v Marvel Cinematic Universe? Žiadnu. Táto komiksová postava je totižto najviac známa charaktermi (či už zápornými, neutrálnymi alebo kladnými), ktoré s ňou súvisia. A práve preto vyšiel každý fanúšik Spider-Mana zo sály totálne vysmiaty.

Nová postava v Marvel Cinematic Universe j jonah jameson simmons
Zdroj: technobuffalo.com

Potitulková scéna filmu Spider-Man: Ďaleko od domova nám vôbec po prvýkrát ukázala ikonického J. Jonah Jameson v MCU. Áno, je to tak: súčasťou 4. fázy bude šéfredaktor magazínu Daily Bugle! Úplne najviac nás však zarazila tvár, ktorá túto postavu do Marvel Cinematic Universe prináša.

Herec J.K. Simmons je J. Jonah Jameson univerza MCU! Písať tieto slová je ako splnený sen. Samozrejme, Simmons si túto postavu už zahral v starších Spider-Man filmoch s Tobeym Maguireom. Marvel teda vypočul priania fanúšikov a dal im za pravdu, že práve on je tou najlepšou možnou voľbou pre tento charakter.

Čo odhalil trailer na Spider-Mana
Zdroj: in.ign.com

Dôležité je aj podotknúť, že J. Jonah Jameson univerza MCU bude mierne rozdielny. Tentokrát uvidíme verziu internetového žurnalistu, ktorý šíri konšpiračné teórie, poškodzujúc meno Spider-Mana (a Petera Parkera). Fyzický magazín Daily Bugle totiž nahrádza internetový portál Bugle.net.

Ako si myslíte, že bude J. Jonah Jameson (J.K. Simmons) zakomponovaný do budúcnosti Spider-Mana? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -