Vieme, kedy uvidíme nové série Daredevila, Jessicy Jones a Luke Cagea od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Všetko to začalo výborným Daredevilom, pokračovalo to Jessicou Jones, cez Lukea Cagea až po Iron Fista. Medzi toto všetko sa ešte stihla vtesnať aj druhá séria nášho diabla z Hell´s Kitchen. Kvalita seriálov však každým jedným pomaly upadala, Iron Fist bol naozaj nekvalitným seriálom. Tento rok však dúfame, že sa dočkáme návratu kvality, ktorej Netflix dosahuje. Už 18. augusta sa dočkáme zjednotenia všetkých zmienených hrdinov v tímovke Defenders, na ktorú sme videli už aj prvý trailer. Ešte väčší hype však dostáva seriál The Punisher s výborným Joe Bernthalom! Dátum premiéry síce ešte nepoznáme, ale dočkali sme sa prvého plagátu. Ten nájdete nižšie v článku.

nová séria daredevila
Zdroj: inverse.com

Nová séria Daredevila, Jessicy Jones a Luke Cagea?

Tieto tri seriály boli výborné. Druhá séria Daredevila bola ešte intenzívnejšia a temnejšia ako tá prvá. A práve preto sa tak tešíme na tretiu sériu Daredevila a druhé série Jessicy Jones a Lukea Cagea. Kedy sa ich ale dočkáme? Je potvrdené, že všetky tri uvidíme v roku 2018! Druhá sezóna Jessicy Jones je už v produkcií, pričom sa dlhšie vedelo, že ju uvidíme už budúci rok. Luke Cage je na tom podobne, no jeho natáčanie začne neskôr tento rok. Tretia séria Daredevila čaká na jeho showrunnera Marca Ramireza, kým dokončí Defenders a natáčanie sa môže začať. 

Tieto informácie nám poskytol portál EW, ktorý zverejnil zoznam všetkých Marvel seriálov, ktorých sa dočkáme budúci rok. A kedže vychádzajú 3 Netflix seriály ročne, tak to presne zapadá ako puzzle. Počítame s tým, že Defenders a The Punisher nastavia príbeh pre tieto tri nové série. Dočkáme sa v Daredevilovi Punishera a Elektry? Proti komu sa postaví Jessica Jones v jej druhej sérii? Proti Lukeovi Cageovi by sa mal znova postaviť Cottonmouth. Tešíte sa na tieto tri série, alebo im nedávate veľké nádeje?

Prvý pohľad na Punisherov poster
Prvý pohľad na Punisherov poster, Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -