Ako to vyzerá s budúcnosťou Teórie Veľkého Tresku? Dočkáme sa ďalších sérií?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

10 rokov rovnakého obsahu

Ako to vyzerá s budúcnosťou tohto seriálu? Vec sa má tak, že Teória Veľkého Tresku je seriál obľúbený všetkými vekovými kategóriami. Či už ide o deti, ktoré chodia zo školy a poobede zapnú telku, alebo o seniorov, ktorí v televízii hľadajú trochu humoru. No vonku je už 10 sérií, za 10 rokov, čo je celkom slušné číslo. A ten, kto to aktívne sleduje, tak vie, že nemá zmysel porovnávať prvú a desiatu sériu. Pretože všetko sa zmenilo. Ale otázka znie: Na koľko sérií ešte chcú potiahnuť Teóriu Veľkého Tresku? Nie je vhodná chvíľa konečne ukončiť tento seriál?

Nová séria Teórie Veľkého Tresku
Zdroj: goliath.com

Nová séria Teórie Veľkého Tresku?

Nie, nie je. Prečo by aj mali skončiť. Teória Veľkého Tresku začína byť nudná. Najmä pre diváka ako ja, ktorý videl celý seriál aj 3x. Ale Teória Veľkého Tresku má to šťastie, že si dokáže nahrnúť stále nových a nových divákov. A preto sa tvorcovia rozhodli, že seriál bude pokračovať, a potvrdili hneď dve nové série! Do roku 2019 sa fanúšikovia tohto seriálu majú na čo tešiť! A aj keď je už 10 sérií založených na tom istom princípe, tak vedecký humor, ktorému nerozumie každý, nikdy neomrzí, pretože v podaní Sheldona Coopera vyznie každá veta vtipne.

zdroj: gamespot.com
Zdroj: gamespot.com

Prekvapivý bonus navyše

Každopádne, nové série Teórie Veľkého Tresku nie sú jediné, na čo sa môžeme tešiť. Tvorcovia seriálu totižto oznámili že sa chystá prequel! No nepôjde o prequel na samotný seriál. Pôjde o prequel o mladom, roztržitom géniusovi a jeho vedeckých začiatkoch. Áno, vravíme tu o Sheldonovi! Tvorcovia sa naozaj rozhodli spraviť seriál, ktorý bude rozprávať o živote 9 ročného „vedátora“, Sheldona Coopera. A nám neostáva nič iné, len čakať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -