Nová Spider-Man hra odhalila na E3 svoj 9-minútový gameplay! Nechýbalo ani cameo v podobe Milesa Moralesa

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Sme neobyčajný filmový portál. Naša neobyčajnosť môže spočívať práve v tom, že okrem filmov sme maniaci aj do hier. A pokiaľ má nejaká hra korene v komiksoch alebo filmoch, neštítime sa o nej napísať. Inými slovami, už pár dní prebieha jedna z najväčších herných konferencií na svete, E3. Počas tejto udalosti sa odhaľujú nové hry, ukazujú svoje gameplaye a predstavujú sa nové konzole. E3 2017 bude mať svoju poslednú konferenciu už dnes o 18:00, o ktorú sa postará Nintendo. Zajtra by sme vám teda radi celú konferenciu zhrnuli a ukázali vám všetky nové hry tohtoročnej E3. 

Tento rok sa na E3 predstavili firmy ako EA, Ubisoft, Microsoft, Bethesda alebo Sony. Ukázali nám herné pokračovania ako Assassin’s Creed Origins, Star Wars Battlefront 2, Need for Speed Payback a taktiež ďalšie Metro, Wolfenstein a The Crew. Predstavili však aj nové hry, ako napríklad Anthem, Days Gone, A Way Out a tému dnešného článku, novú Spider-Man hru

spider-man hra
Zdroj: Sony/Marvel

Nová Spider-Man hra odhalila prvé gameplay zábery!

Ešte na minuloročnej E3 sa svetu ukázal prvý trailer na novú Spider-Man hru. Na ňu dostalo oficiálnu licenciu štúdio Insomniac, ktoré sa postaralo napríklad o sériu Ratchet & Clank. Dnes v noci malo na E3 svoju konferenciu Sony, ktoré konečne ukázalo prvé gameplay zábery z tejto očakávanej hry. Demo trvá 9 minút a ukazuje nám všetky podstatné veci ako boj, skákanie po meste a podobne. Štúdio Insomniac sľúbilo, že konečne urobia poriadnu superhrdinskú hru, a možno tak naštartujú éru lepších Marvel hier. 

V ukážke vidíme Spider-Mana bojovať na stavbe. Bojový systém sa podobá tomu v Batman: Arkham hrách, ale samozrejme s použitím pavučiny. Neskôr sa boj presúva do ulíc New Yorku, kde vidíme, ako sa bude Spidey pohybovať medzi budovami. Naháňať helikoptéru cez celé mesto musí byť sranda! V deme nechýbal ani Parkerov úhlavný nepriateľ, Wilson Fisk a.k.a. Kingpin

Hra vyzerá naozaj nádherne, rovnako ako jej ladný bojový systém. Spidey má na sebe zaujímavý oblek, ktorý sme zatiaľ v žiadnom filme alebo komikse nemali možnosť vidieť. A aby ste si to nemýlili, hra nemá nič spoločné s prichádzajúcim filmom Spider-Man: Homecoming. Hra bude exkluzivitou na PS4, a tak si ju bohužiaľ PC a Xbox hráči nezahrajú. Ako napovedá koniec videa, dočkáme sa jej v roku 2018!

PS: Fanúšikovia už začali špekulovať, že si v ukážke strihol cameo aj druhý Spider-Man, Miles Morales! Čo myslíte, bude „čierny“ Spider-Man súčasťou hry?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -