Ostatné

Vedci prišli s prekvapujúcou správou! Bude sfilmovaný najnovší planetárny objav?

Bude sfilmovaný najnovší planetárny objav?

Veľký BOOM nadchol svet! Vedci vypustili do éteru úplne novú informáciu o objave novej slnečnej sústavy. Čo nás, filmových nadšencov hneď zaujalo, je možnosť, že bude sfilmovaný najnovší planetárny objav.

Trappist-1

Hviezdny systém menom Trappist-1 má sedem planét podobných Zemi a je veľmi pravdepodobné, že na minimálne troch z nich sa nachádza život. Vzdialenosť je len 39 svetelných rokov od našej Zeme. Na planétach sa povrchové teploty môžu pohybovať od 0 do 100 stupňov Celzia a tri z nich majú oceány, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť života.

Interstellar

Zdroj: screenrant.com

Presnejšie informácie o planétach a možností života zistí organizácia NASA až o desať rokov. Vieme však ako planéty približne vyzerajú. Sú veľmi blízko seba a môžete ich navzájom pozorovať z oblohy voľným okom. Niet pochýb o tom, že to vytvára nádhernú scenériu, ktorá by vo filme vyzerala naozaj úžasne a pútavo. Filmovému priemyslu sa tak otvára veľký svet možností, ideí a špekulácií. Nie je vôbec vylúčené, že veľkí režiséri a scenáristi sa o túto tému pobijú. Všetci filmoví nadšenci sci-fi tak dúfajú, že čoskoro uvidíme ďalší dychberúci film z prostredia vesmíru. Dôkazom, že ľudia sa zaujímajú o filmy takéhoto typu je aj známy a úspešný film Interstellar, ktorý je ešte aj dnes, po troch rokoch, stále zaujímavou a častou témou. Čo filmárom prináša ďalší dôvod natočiť nejaký film. Zisky filmu takéhoto typu by jednoznačne trhali kasy.

Koho by ste si vedeli predstaviť ako režiséra filmu s touto témou?

Ak vás táto téma zaujala, pozrite si video nižšie.

About author

Milá, mladá, pekná, usmievavá :)
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár