Fanúšikovia starého Counter-Strike, tešte sa – Do CS:GO pribudla dobre povedomá zbraň!

Nenechajte si ujsť

Nová zbraň v CS:GO

Dnes v noci sa objavil nový update v CS:GO, ktorý nám okrem klasických úprav bugov priniesol aj jednu veľkú vec. A tou je ikonická zbraň zo starších verzií zo série CS ako Counter-Strike 1.6 alebo Counter-Strike: Source! Avšak so zbraňou si zatiaľ v kompetetivnej hre nezahráme. Prečo? A ako sa ku zbrani dostaneme?

MP5-SD je konečne tu!

Vývojárom CS:GO to trvalo 6 rokov, kým pridali túto zbraň do hry. Môže to byť jeden z krokov k záchrane Global Offensive, keďže hra posledné mesiace zjavne upadá. Toto SMG je po novom možné prehadzovať s MP7, takže máme na výber, s čím chceme hrávať. Avšak pozor! MP5-SD je zatiaľ len v skúšobnej verzii, takže s ňou budeme môcť hrať len Deathmatch, Casual alebo hocijaký mód – ale len proti botom. MP5 je prvou pridanou zbraňou od čias R8 Revolveru, ktorý bol pridaný na konci roku 2015. To už je naozaj dlhá doba!

Ako sa so zbraňou hrá?

MP5-SD je naozaj veľmi podobná MP7, za ktorú ju nahrádzame. Dáva podobný damage, má toľko isto nábojov. Okrem toho má skoro taký istý spray, ktorý sa podobá sedmičke, však to sami uvidíte v hre! Ďalším rozdielom je to, že s MP5-SD sme rýchlejší ako s MP7, takže z jednej strany mapy na druhú sa dostaneme rýchlejšie. Okrem toho je samozrejme najpodstatnejší rozdiel to, že táto náhrada MP7 má tlmič, ktorý občas naozaj pomôže.

CS:GO MP5-SD
Zdroj: youtube.com

Aká silná je MP5-SD?

Ak dáme headshot, tak zbraň uberie:

na blízku vzdialenosť: 67HP
na strednú vzdialenosť: 40HP
na diaľku: 35HP

Ak dáme hit do tela, tak zbraň uberie:

na blízku vzdialenosť:  12HP
na strednú vzdialenosť: 10-12HP
na diaľku: 10HP

Ja ako fanúšik CS 1.6 som z pridania tejto zbrane vcelku nadšený! A čo vy, už ste si novú MP5-SD vyskúšali? Napíšte nám vaše názory na toto SMG do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -