Nové Bentley Bacalar je najkrajšie superauto, ktoré si nemôžete dovoliť

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Premýšľali ste niekedy nad tým, čo by ste si kúpili, ak by sa na vašom účte nachádzalo neobmedzene veľa peňazí? Bolo by to auto alebo nehnuteľnosť? Ak ste sa zamysleli nad prvou možnosťou, máme pre vás jeden tip. Najnovší model Bentley Bacalar je totiž superauto, ktoré očarí nejedného z nás.

Zaobstaranie si takéhoto vozidla značí luxus, ktorý vás určite neminie. Najväčšou výhodou je však to, že si ho môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí nevedia čo s peniazmi, automobilka Bentley pozná odpoveď.

Bentley Bacalar
Zdroj: motor1.com

Koľko bude stáť najnovšie superauto Bentley Bacalar?

Britská automobilka patrí medzi tie značky, ktoré sa vyznačujú kvalitou a výnimočnosťou. Od toho sa, samozrejme, odzrkadlí aj suma, ktorú výrobcovia požadujú pri samotnej kúpe. Tentokrát si budú musieť záujemcovia pripraviť nemalú sumu 1,5 milióna GBP, čo je približne 1 700 000 eur.

Exkluzivita taktiež nechýba a vyrobených bude len 12 kusov. Na obrázku môžete vidieť model v zlatom prevedení, ale okrem toho si pre nás tvorcovia pripravili aj čiernu, zelenú, červenú, striebornú a modrú verziu.

Bentley Bacalar
Zdroj: motor1.com

Najnáročnejšie vozidlo, aké kedy Bentley vyrobilo

Takýto stroj nebolo vôbec jednoduché vytvoriť, čomu svedčia aj slová šéfa automobilky Bentley. Podľa neho je práve tento kúsok tým najťažším, aký kedy vyrobili a takémuto tvrdeniu sa nemôžeme nijak čudovať.

Bentley Bacalar je superauto vytvorené na mieru a do dnešného dňa nám boli odhalené všetky oficiálne verzie, pričom každá jedna z nich je špeciálna niečím iným. Pre zaujímavosť – strieborná verzia skrýva v celom interiéri nádhernú bordovú kožu.

Chcete teda výnimočné auto? Určite by ste si mohli zaobstarať niečo z radov Bentley, ale taký krok by bol až príliš obyčajný. To isté si pravdepodobne povedali aj vývojári britskej spoločnosti a na svetlo sveta priniesli výnimočný kabriolet, ktorý označujú ako najvzácnejšie dvojdverové Bentley súčasnej doby. Či majú výrobcovia pravdu sa môžete presvedčiť vo vyššie priloženom videu.

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na nové Bentley Bacalar? Je tento kúsok naozaj tak výnimočný ako o ňom hovoria samotní výrobcovia? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: motor1.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -