Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur: Tieto bezdrôtové slúchadlá zbúrajú trh

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur: Tieto bezdrôtové slúchadlá zbúrajú trh

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá). Novinka prináša kvalitný zvukový zážitok bez zbytočných káblov s dlhou výdržou batérie. Používateľov poteší aj malá hmotnosť, pohodlné nosenie a intuitívne ovládanie, rovnako ako mimoriadne lákavá cena. Na slovenskom trhu ich kúpite už za 49 eur.

Na základe úspechu predchodcu si aj nová generácia zachováva svoje prémiové vlastnosti, vrátane ľahkej konštrukcie, inteligentných interaktívnych funkcií a stabilného Bluetooth pripojenia. Slúchadlá sa môžu pochváliť aj novým dizajnom a farbami, ktoré dokonale vyhovujú potrebám mladých používateľov.

Keď sa ergonómia stretne so štýlom

Slúchadlá aj nabíjacie puzdro Huawei FreeBuds SE 2 boli navrhnuté tak, aby boli ľahké a kompaktné. Každé slúchadlo váži iba 3,8 g a meria len 33 mm x 17 mm x 18 mm, vďaka čomu ich nosenie ani nepocítite.

huawei_freebuds_se2_04
Zdroj: Huawei

Vďaka rozsiahlemu a dôkladnému testovaniu sú slúchadlá vyrobené tak, aby perfektne sedeli v každom uchu. Otvorený dizajn znižuje tlak na zvukovod a zaisťuje tak celodenné pohodlie a bezproblémový zážitok z používania. Zaoblená silueta slúchadiel navyše zaisťuje bezpečnejšie uchopenie pri držaní. Navyše, sú ľahko prenosné. Nabíjacie puzdro váži iba 33 g s kompaktnými rozmermi 50 mm x 50 mm x 23 mm. Oproti svojmu predchodcovi tak druhá generácia prináša výrazné zlepšenie v oblasti pohodlia, nositeľnosti a štýlu.

Spojením precízneho prevedenia s dôrazom na detail vytvára FreeBuds SE 2 dokonalý súlad pohodlia a funkčnosti. Slúchadlá sú perfektným doplnkom outfitu pre každú príležitosť a prichádzajú v dvoch trendy farebných prevedeniach Ceramic White a Isle Blue.

Model Ceramic White je stelesnením čistoty, sviežosti a pokoja, čím čerpá inšpiráciu z nedotknutých bielych mušlí a piesočných pláží. Je tak skvelou nadčasovou voľbou, dokonale sa hodiacou k rozmanitým štýlom oblečenia. Model Isle Blue sa vyznačuje podmanivým sfarbením, ktoré pripomína azúrový oceán a pôvab tropických ostrovov.

Výdrž batérie až 40 hodín na jedno nabitie s puzdrom

Slúchadlá s pomocou plne nabitého nabíjacieho puzdra ponúkajú viac ako 40 hodín výdrže batérie pre ničím nerušenú audio a video zábavu. Na jedno plné nabitie poskytujú slúchadlá 9 hodín nepretržitého prehrávania hudby, vďaka čomu môžete zostať ponorení do svojej hudby a úloh celý deň bez toho, aby ste sa museli obťažovať dobíjaním slúchadiel.

Okrem toho sa môžu pochváliť aj možnosťou rýchleho nabíjania. Už za 10 minút nabíjania si môžete užívať až 3 hodiny prehrávania svojej obľúbenej hudby.

Slúchadlám Huawei FreeBuds SE 2 dominuje vysoko výkonný čip s nižšou spotrebou energie a mimoriadne dlhou výdrž batérie, ktorá vďaka účinnému nabíjajúcemu algoritmu vylepšuje celkovú funkčnosť.

sluchadla
Zdroj: Huawei

Inteligentné funkcie

Pomocou Bluetooth 5.36 sa používatelia môžu ľahko a rýchlo pripojiť k zariadeniam využívajúcim systémy EMUI, Android, iOS a pod. Slúchadlá navyše disponujú odolnosťou proti vode a prachu s označením IP54, čo ich robí skvelým spoločníkom pri aktivitách vonku aj vo vnútri.

Skvelou praktickou funkciou je aj vyhľadanie slúchadiel pomocou vyzváňacieho tónu. Nechýba ani možnosť prispôsobiť si interaktívne gestá pomocou niekoľkých poklepaní, čo uľahčí prehrávanie hudby či prijímanie hovorov.

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 sú na Slovensku dostupné v dvoch farebných prevedeniach, modrej (Isle Blue) a bielej (Ceramic White). Nájdete ich u partnerských predajcov za mimoriadne výhodnú maloobchodnú cenu 49 eur.

Zdroj: TS Huawei

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -