Nové filmy od Stan Leeho znejú úžasne

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Určite Vám Stan Leeho nemusím predstavovať. Legenda, ktorá nám do sveta priniesla superhrdinov. Aj keď už má 92 rokov, jeho tempo stále nespomalilo a jeho nový sci-fi film vyzerá byť úžasný.

Variety hlási, že Lee a jeho POW! Projekt už je v plnom prúde a mi sa môžeme tešiť na dávku sci-fi, paranormálnych javov a prvkov thrilleru. Príbeh a postavy, ktoré sú uzamknuté zámkom, pochádzajú z nápadu Leeho, Bill Macdonalda a Ralph Hemeckera. Tí dvaja sa spojili dohromady, aby spoločne napísali scenár a Hemecker bude mať na starosti režijné povinnosti. Macdonald sa už predtým živil ako spisovateľ a producent na TV series Rome od HBO, zatiaľ čo Hemecker je najviac známy pre svoju dlhodobú prácu na TV series ako sú The Flash, Once Upon, Time a mnoho ďalších. V súčastnosti pracujú spoločne na TV miniseries s názvom Flying Dragon o amerických dobrovolných pilotoch, ktorý pomáhali brániť Čínu počas 2.svetovej vojny.

Aj keď moc o novom filme Alien Arch veľa nevieme, jedno je už je dané. Natáčanie sa začne 7.marca 2016 a výroba sa bude konať v Číne a USA.

A aby to nebolo dosť, Stan Lee odštartoval tento víkend jeho každoročný Comikaze Expo v Los Angeles, ktorý zahŕňa veľa favoritov ako Carrie Fisher ako aj mnoho ďalších. Potom tu máme aj další projekt, na ktorom pracuje. Tím s názvom Realm spojený zo zainteresovanými čínskymi obchodníkmi. Len cez druhý den počas Comikaze Expo legendárny tvorca oznámil plány pre vznik prvého čínskeho superhrdinu nežného pohlavia, Li Bingbing. Tá si už predtým zahrala vo filmoch ako Resident Evil, Transformers: zánik alebo Detektív Dee: tajomstvo Fantómovho plameňa.

Opať platí, že detaily ohľadne projektu Realm sú udržiavané v prísnom utajení. Príbeh je však založený na originálnom nápade plodného mozgu Stan Leeho a skriptá budú napísané Alex Litvakom, ktorý už pred tým napísal Predators a Traja mušketieri od Paula WS Andersona.

Ako som už povedal, Lee je momentálne moc zaneprázdnený a na jeho ucti hodný vek 92 rokov je stále v pohybe. Jeho úroveň produktivity by väčšinu z nás len kruto zahanbila. S ďalšími novinkami Vás budeme určite informovať.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -