Nové informácie o GTA 6: Zrejme poznáme prvú postavu a vydanie nemusí byť vôbec ďaleko

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Grand Theft Auto je zrejme najpopulárnejšou hernou sériou na svete. Po obrovskom úspechu Grand Theft Auto V, ktoré mimochodom prvýkrát vyšlo ešte v roku 2013, je pokračovanie isté, ide len o otázku času. O GTA 6 zatiaľ nič oficiálne nevieme, a tak sa musíme spoliehať na nové informácie z rôznych únikov. Jeden z nich si rozoberieme v tomto článku.

Herec zrejme prezradil viac, než mal

Jorge Consejo je populárny mexický herec, ktorý má veľa televíznych skúseností zo španielskych seriálov okolo roku 2000. Vo svojom životopise však dabovanie rozprávok či hier nespomína, až doteraz. Prednedávnom totiž pridal do svojho zoznamu prác aj Grand Theft Auto 6, kde hrá údajne postavu menom „The Mexican“, čiže „Mexičan“.

Jorge Consejo
Zdroj: boop.pl

Herec zostal zaskočený, keď sa po tejto informácii zosypala na jeho Twitter spŕška otázok od fanúšikov. Pravdepodobne nevedel, že o svojej roli zatiaľ nemôže hovoriť, no Rockstar ho asi upozornilo a Jorge sa vyjadril nasledovne: „Milí priatelia, poctivo čítam všetky vaše správy, no moja zmluva mi nedovolí komentovať niektoré rozrobené projekty.“ Týmto to len celé potvrdil.

Dátum vydania môže byť bližšie, než si myslíte

Ešte zaujímavejší ako samotná postava je však fakt, že na nej podľa svojho životopisu pracoval ešte v roku 2018. Dabovanie v hrách sa robí až v štádiách vývoja, keď je hotové už celkom vysoké percento z hry. Za predpokladu, že GTA 6 bolo už predtým minimálne rok rozrobené, v súčasnosti musí byť v neskorom štádiu vývoja.

Oficiálne oznámenie hry je tak zrejme za rohom a možno príde ešte tento, či najneskôr budúci rok. Zrejme každý fanúšik série by túto možnosť bral všetkými desiatimi.

Uvidíme viaceré mestá?

Podľa predošlého úniku by sme sa mali dočkať miest ako Los Santos, Liberty City či Vice City. Otázkou však zostáva, ako by autori tieto mestá spojili. Príbeh má údajne sledovať budovanie drogového impéria. Dôležitú úlohu bude hrať samozrejme aj online režim, ktorý tvorí veľkú časť príjmov aj pri GTA V.

Gta 6
Zdroj: gamesradar.com

Toto všetko sú ale zatiaľ len nepotvrdené informácie, ktoré treba brať s rezervou. Rockstar bolo vždy známe svojimi tajnosťami. Keď však vydajú nejakú hru, ide vždy o majstrovský kúsok.

Tešíte sa na GTA 6? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -