Už 7. mája sa dočkáme veľkého odhalenia nového modelu Lamborghini. Ako bude vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Nové Lamborghini je na ceste

Športiaky s logami nahnevaných býkov máme snaď všetci radi. Či už v žltej, červenej, zelenej alebo v inej farbách, (až na ružovú) tieto autá vyzerajú naozaj úžasne. A to hlavne v kombinácii s agresívnym zvukom nekompromisného motoru a luxusného vzhľadu – či už exteriéru alebo interiéru. No a už čoskoro nám bude odhalené úplne nové Lamborghini. Čo bude zač?

Talianskej automobilke je určite ľúto, že sa táto udalosť uskutoční za takýchto podmienok. Ako všetci vieme, terajšia pandémia koronavírusu a jej dôsledky neobyšla ani výrobu áut.

Nielen že sa predstavenie nového modelu spomalilo z hľadiska výroby a konštruovania, ale taktiež tento nový model nebude predstavený napríklad na výstave, ale celé by to malo prebehnúť online.

Takže čo môžeme očakávať?

Najpredpokladanejšia verzia je tá, že auto, ktoré bude 7. mája online odpremierované je model, ktorý sme mohli vidieť v teaseri od Lamborghini koncom marca.

Teda by to mal byť už skôr ukázaný “Track-only Lamborghini Hypercar” s 12-valcovým motorom, ktorého objem je 6,5 litra a dosponuje 818 konskými silami.

Ak by to bol tento model, mal by sa výzorovo podobať na Lamborghini Aventador.

Vyrobených modelov by mal byť iba určitý počet, ktorý nám výrobcovia prezradia možno už počas jeho online premiéry.

Taktiež vieme, že auto bolo vyvinuté spolu so závodnou divíziou Lamborghini (Squadra Corse), a tým pádom by mohlo byť ponúkané zákazníkom podobne ako Ferrari FXX-K.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Stále je tam ale šanca, že to už skôr spomínaný model nebude, keďže čas jeho vydania mal byť až v lete. Môžeme teda počítať aj s tým, že 7. mája uvidíme napríklad vylepšenú verziu Lamborghini Aventadoru, Lamborghini Huracanu, prerobené Lamborghini Urus na hybrid alebo odvodený model od STX-Racer.

Tak či onak, všekto sa nám stopercentne potvrdí alebo vyvráti až vtedy, keď nám Lamborghini predstaví nový model 7. mája. O tom, kde odhalenie naživo sledovať, vás budeme predom informovať.

Zdroj: carscoops.com, motor1.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -