Marvel práve ohlásilo dátumy 9 nových filmov! Sú medzi nimi X-Meni a Fantastická Štvorka?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nové Marvel filmy naplánované

Nové Marvel filmy – Štúdio síce svojím 22. filmom ukončí jednu veľkú etapu, no ako sme vraveli už dávnejšie, to pre nich ani zďaleka neznamená úplny koniec. Aby nám teda nebolo smutno, už teraz nás Marvel začal pripravovať na budúcnosť! Do dnešného dňa bolo posledným naplánovaným filmom pokračovanie filmu Spider-Man: Homecoming (5. júl 2019), ktoré zároveň odštartuje novú (štvrtú) fázu filmov, a jeho príbeh sa bude diať len pár minút po Avengers 4!

Čo teda príde po ňom? Nuž, každý hrdina by si mal dokončiť svoje trilógie. Nepochybne sa teda v budúcnosti dočkáme dvoch pokračovaní hrdinov Captain Marvel, Black Panther a Doctor Strange. Tretí film určite dostanú aj Ant-Man, Spider-Man a Strážcovia Galaxie. Čo ďalšie by sme ale mohli dostať? Dočkáme sa filmu New Avengers? A čo takto tímovka iba so ženskými superhrdinkami, alebo samostatný Black Widow film? No a hlavne, čo X-Meni a Fantastická 4, na ktorých získali Marvel minulý rok práva? Nuž, možno budú práve tieto filmy medzi nasledovnými ohlásenými dátummi:

  • 1. máj 2020
  • 31. júl 2020
  • 6. november 2020
  • 7. máj 2021
  • 30. júl 2021
  • 5. november 2021
  • 18. február 2022
  • 6. máj 2022
  • 29. júl 2022

Bude to veru pestrá budúcnosť! Čo všetko sa za dátummi skrýva? Môže to byť hocičo z vyššie vymenovaných „plánovaných“ projektov. Jediný film, ktorý si však trúfneme 100% označiť tretí Strážcovia Galaxie, ktorí si podľa nás vezmú ten prvý dátum roka 2020. Ostatné je už však vo hviezdach. Možno sa práve pozeráme na marvelovských X-Menov a možno na kompletne nových hrdinov, ktorí ešte šancu na plátne nedostali. Nech už to je ako chce, odteraz až do roku 2020 budeme Marvelovky navštevovať trikrát do roka, čo je komiksové potešenie už samo o sebe.

Aká bude budúcnosť štúdia Marvel podľa vás? Myslíte, že sa za danými dátumami skrývajú aj mutanti alebo F4? Chceli by ste na plátne nových hrdinov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -