OdporúčameSeriály

AKTUÁLNE: Marvel predstavil 3 nové MCU seriály!

Nové Marvel seriály

Len pred chvíľou si fanúšikovia užili večer plný noviniek na výstave D23. Ako tomu často býva, aj tentokrát väčšinu svetla svetlometov ukradol Kevin Feige, ktorý oznámil až 3 nové Marvel seriály. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré postavy už čoskoro dorazia do MCU!

4. fáza mcu marvel

Zdroj: wearemoviegeeks.com

Moon Knight

Marc Spector je jedným z najpodivnejších hrdinov z Marvel komiksov. Najhlavnejším aspektom jeho postavy je fakt, že trpí psychickou poruchou, kvôli ktorej ťažko rozlišuje medzi realitou a halucináciami.

O hrdinovi menom Moon Knight v MCU sa rozpráva už dlhšie. V roku 2017 nápad podsunul James Gunn, pričom vedenie by naňho aj pristúpilo, no režisér/scenárista od toho nakoniec upustil, pretože by to nestíhal. No teraz máme oficiálne potvrdený seriál, v ktorého hlavnej úlohe sa dosť možno objaví Keanu Reeves.

moon knight

Zdroj: instagram.com

She-Hulk

Jennifer Walters je v komiksoch sesternicou Brucea Bannera, popri čom je aj právničkou. Keď sa jedného dňa Jennifer vážne zraní, jej bratranec jej poskytne krvnú transfúziu, čím jej zachráni život – no taktiež jej dá rovnaké super schopnosti Hulka.

So súčasným stavom Hulka v MCU sme zvedaví, ako jeho ženskú verziu predstavia. Mnohým sa nepáčilo, že v Avengers: Endgame nedostal až tak veľký priestor, čo by nám Marvel mohol vynahradiť práve týmto seriálom.

she-hulk

Zdroj: instagram.com

Ms. Marvel

O tom, že do MCU zavíta Kamala Khan, sme vás informovali už dávnejšie. No mať to oficiálne potvrdené, to je pekné. Kamala je pakistánsko-americkou tínedžerkou z New Jersey, ktorá získa super schopnosti podobné Captain Marvel.

Samotná fiktívna postava Ms. Marvel je veľkou fanúšičkou superhrdinky Captain Marvel (kvôli čomu si zvolila podobné superhrdinské meno). Očakáva sa preto, že to bude práve Carol Danvers, ktorá nám Kamalu predstaví.

ms. marvel

Zdroj: instagram.com

Nové Marvel seriály budeme môcť sledovať len na novej streamovacej službe Disney+. To však nevylučuje, že konkrétne tieto tri postavy neuvidíme aj vo filmoch. Sme však veľmi zvedaví, akým spôsobom ich štúdio zapojí do diania v univerze a do akej miery budú tvoriť jeho budúcnosť.

Čo si o trojici nových seriálov myslíte? Na ktorý z nich sa tešíte najviac? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: instagram.com,

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 komédií na Netflixe, ktoré si pozrieť na pozdvihnutie ducha v týchto ťažkých časoch

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár