Wakanda navždy! Postavy z filmu Black Panther dostali 11 nádherných plagátov, ktoré si nemôžete nechať ujsť

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledný MCU film tohto roka máme za sebou a nie je ním nič iné, ako Thor: Ragnarok. Ten dopadol na výbornú a vidieť je to aj na zárobkoch v kinách. Ide o ich najväčší hit tohto roka a vyzerá to tak, že sa mu bude dariť lepšie ako druhým Strážcom Galaxie. Tento rok si síce už film od Marvelu neužijeme, no nemusíme zúfať. Už o pár mesiacov nás totižto čaká iné prekvapenie. Rok 2018 odštartuje pre Marvel Cinematic Universe film Black Panther, ktorý doposiaľ vyzerá bravúrne. Nasledujúci rok bude pre toto univerzum veľmi dôležitý a práve táto sólovka bude toho súčasťou.

Black Panther sa v kinách ukáže už vo februári a predstaví nám úplne nový superhrdinský žáner. Zasadenie príbehu bude samozrejme v Afrike (Wakanda) a skoro celé obsadenie bude čierne. Môžeme sa tešiť na politicky založený film s jedinečnou kultúrou Wakandy, ktorá je spojením vyspelej technológie no aj klasickej kmeňovej tradičnosti. Black Panther by mal byť medzi dnešnými blockbustermi naozajstnou raritou. Práve to spojenie tradičného afrického kmeňového looku a futuristického mesta robí film tak špeciálnym. Určite tak nie je vylúčené, že by sa Black Panther o dva roky ukázal na Oscaroch za najlepšie masky alebo kostýmy. Dokázal to predsa aj Suicide Squad, tak prečo nie?

Plagáty Black Panther

Marvel vydal 11 nových, nádherných plagátov ku filmu. Na každom sa nachádza jedna postava a každá ma svoj vlastný „popis“, ktorý napovedá ich rolu v snímke. Svoje vlastné plagáty dostali postavy ako Chadwick Boseman (T’challa), Andy Serkis (Ulysses Klaue), Angela Bassett (Ramonda), Letitia Wright (Shuri), Forest Whitaker (Zuri), Danai Gurira (Okoye) a Lupita Nyong’o (Nakia). Marvel nemohol samozrejme zabudnúť ani na Michaela B. Jordana (Erik Killmonger), Winstona Dukea (M’Baku), Daniela Kaluya (W’kabi) a Martina Freemana (Everett K. Ross).

Ktorý z plagátov pod článkom vás zaujal najviac? Tešíte sa na snímku Black Panther?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -