Nadupadné inteligentné hodinky od Xiaomi odhalené. Zavítajú aj k nám do Európy?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aj keď Xiaomi stále vydáva na trh nové produkty, medzi ktoré radíme aj obľúbené fitness smart zariadenia zo série Mi Band, ešte nikdy sme sa od tejto spoločnosti nedočkali inteligentných hodiniek mimo Číny. To by sa však malo do budúcna zmeniť a prvé globálne vydané smart hodinky tohto výrobcu by mohli byť pripravované Xiaomi Mi Watch Revolve.

Informácia pochádza od XDA Developers, ktorí našli v aplikácii Mi Watch zaujímavú novinku. V nej sa totiž po novom objavil názov nových smart hodiniek a je teda jasné, že sa niečo chystá.

Xiaomi Mi Watch Revolve
Zdroj: xda-developers.com

Xiaomi Mi Watch Revolve budú prvé smart hodinky, ktoré si zakúpite na globálnom trhu

Zatiaľ neexistuje žiadna informácia o tom, kedy by malo nové smart zariadenie vyjsť, ale jedno je jasné. Čínsky výrobca už v minulosti prehlásil, že by s novými produktmi rád expandoval do Európy a celkovo sa rozšíril na celosvetový trh.

Ak by sme sa chceli zamerať na samotné smart hodinky, o nich, žial, žiadne špecifikácie nevieme. No podľa XDA Developers je možné, že o nich vieme už všetko a na základe obrázka z aplikácie sa zdá, že Mi Watch Revolve môžu byť premenované Mi Watch Color.

Xiaomi Mi Watch Revolve
Zdroj: ixbt.com

Čaká nás pri Xiaomi Mi Watch Color zmena názvu?

No netreba sa obávať toho, že by čínsky výrobca zmenil len názov a na trh by neuviedol žiadne nové smart hodinky. Xiaomi plánuje upraviť celú sériu a do budúcna plánuje veľa noviniek.

Xiaomi Mi Watch Color vyšli v roku 2019 a ich kruhový dizajn s 1,39-palcovým AMOLED displejom sa stal lákadlom. Vo vnútri zariadenia nechýba ani vlastný softvér od Xiaomi s celým radom fitness funkcií. Cena je približne 100 eur, ale u našich predajcov by ste ich hľadali len márne.

Aj z toho dôvodu nám neostáva nič iné ako si počkať na ďalšiu aktualizáciu, ktorou by sa celá situácia mohla zmeniť.

Čo hovoríte na príchod nových smart hodiniek Mi Watch Revolve od Xiaomi? Dočkáme sa ich už konečne aj na starom kontinente? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.   

Zdroj: xda-developers.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -