Infinity War, ako si ho ešte nevidel: Nové vydania DVD a Blu-ray si nemôžeš nechať ujsť!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Každý z nás pozná pocit nedočkavosti. Ten pocit, keď sa na nejaký film tešíme už celé mesiace, a my si ho v kine pozrieme už o chvíľu. Keď to konečne príde, pre veľkého fanúšika je to slasť aj potešenie zároveň. Napadlo ti už ale niekedy, že radosť z filmu tým nekončí, ale len sa začína ďalšie čakanie? Čakanie, ktoré je teraz u konca! Tie najpopulárnejšie filmy za prvý polrok si v kine už nepozrieš, no v pohodlí domova áno. Pozri sa spolu s nami na všetky nové vydania DVD a Blu-ray, ktorými si rozšíriš zbierku!

Nové vydania DVD a Blu-ray

veci, ktoré sa udiali v Infinity War
Zdroj: uhdpixel.com

Septembrový katalóg noviniek od spoločnosti Magic Box je teda niečo. Ak by si si ho radšej prezrel sám, neváhaj a klikni tu.

Avengers: Infinity War + prvých 10 rokov Marvel Studios

Jednoznačne najväčšou novinkou tohto mesiaca je film, ktorý sa dá označiť za najväčší a najveľkolepejší príbeh v histórii kinematografie. Infinity War sme si v kine užili vďaka nádherným efektom a úžasnému zvuku. V pohodlí domova si teraz poriadnejšie užijeme samotné postavy, ktoré sú stavebnými blokmi univerza MCU. Predaj filmu s možnosťou českých tituliek aj dabingu sa už začal, takže naozaj niet na čo čakať. DVD vás vyjde na 14,99€, BLU-RAY na 21,99€ a spojená 2D+3D BLU-RAY verzia len na výhodných 26,99€.

Rovnako sa do predaja dostáva aj špeciálna edícia 14 filmov, ktoré tvorili prvých 10 rokov Marvel Studios. So skromnou cenovkou 5,99€ si tak ľahko môžeš svoju zbierku rozšíriť aj o takmer celý MCU.

Nové vydania DVD a Blu-ray
Zdroj: magicbox.sk

To ani zďaleka nie je všetko

Ako môžeš vidieť v katalógu, na svoje si neprídu len fanúšikovia Marvelu, ale vlastne ktokoľvek. Do širokej ponuky nových DVD a Blu-Ray patria napríklad aj Solo: A Star Wars Story, Tiché miesto, Dve nevesty a jedna svadba, Prianie smrti, Taxi 5 a mnoho ďalších filmov. Vždy s viacerými možnosťami na výber verzií a rôznych edícií diskov nepochybujem o tom, že tento mesiac si svoju zbierku rozšíriš aj ty!

solo: a star wars story recenzia
Zdroj: hdqwalls.com

Zdroj: magicbox.sk

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -