Nové zábery z filmu Venom 2 odhaľujú Cletusa Kasadyho v plnej kráse

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už dlhšiu dobu sme nemali možnosť vidieť žiadne zábery z filmu Venom 2, čo sa konečne zmenilo. Tentokrát sme sa dočkali detailnejšieho pohľadu na herca Woodyho Harrelsona, ktorý vo filme stvárni komiksovú postavu Cletusa Kasadyho.

Po prvýkrát sme sa dočkali náhľadu na novú zápornú postavu Kasadyho ešte pred dvoma rokmi vo filme Venom, v ktorom sa objavil v úplnom závere. V pokračovaní nebude chýbať samozrejme ani Tom Hardy, ktorý sa opäť ukáže ako novinár Eddie Brock.

venom 2 cletus kasady carnage
Zdroj: larutadelsorigens.cat

Ako vyzerajú zábery na Cletusa Kasadyho vo filme Venom 2?

Herec nám už stihol odhaliť pár fotografií, na ktorých sa objavuje aj Kasady. A ako môžeme vidieť, jeho vzhľad sa bude od predošlého filmu pomerne líšiť. Okrem toho na internet minulý týždeň uniklo video, v ktorom vidíme Harrelsona v podobe Kasadyho pri premene na svojho nového symbionta Carnagea.

Ako si môžeme všimnúť, pôvodne mal na sebe Harrelson parochňu. To sa však týka ešte pôvodného filmu zo série a teraz sa niektoré prvky jeho vzhľadu zmenili.  Pri parochni ostaneme aj tentokrát, ale na hercovi vidíme už nový účes, ktorý mu pravdepodobne ostane až do dňa premiéry. Film Venom 2 by sa mal v slovenských kinách objaviť už októbri.

Ak vás nový strih zaujíma, nižšie v článku nájdete sadu fotografií, ktoré určite stoja za povšimnutie. Najnovšie zábery z filmu Venom 2 zdieľal užívateľ Just Jared, ktorý fotografie uverejnil na svojom Twitter účte.

Bude Woody Harrelson dobrým symbiontom pre Carnagea?

Aj keď to stále nie je dokonalý pohľad na jednu z najhorších komiksových postáv, podľa nás sa finálna verzia zmení minimálne ešte vo farbe vlasov. Typickým znakom Kasadyho by mala byť červená farba, ktorá ho sprevádza v komiksoch. Tvorcovia by nás taktiež mohli čoskoro prekvapiť aj outfitom, ktorý bude mať na sebe Kasady vo svojej ľudskej podobe.

Herec Woody Harrelson je v hereckom priemysle uznávanou osobnosťou a jeho individuálne schopnosti vám určite nemusíme predstavovať. V minulosti sa predstavil už v niekoľkých významných úlohách, medzi ktorými stojí za zmienku napríklad Marty Hart v seriáli True Detective alebo postava Tallahasseeho, ktorého sme mohli vidieť vo filmoch Zombieland.

nove zabery carnage vo filme venom 2 video
Zdroj: screengeek.net, dribbble.com

Film Venom 2 zrežíruje Andy Serkis, ktorý pracoval zo scenára od Kellyho Marcela. Ten sa podieľal aj na prvom filme, takže medzi týmito dvoma tvorcami očakávame zohratosť a potrebnú chémiu.

Pôvodný film sme si mohli v kinách užiť s hodnotením PG-13 a ukázal sa ako seriózny akčný film, ktorý dokázal zaujať širokú verejnosť. V nadchádzajúcom pokračovaní, podľa slov producenta Matta Tolmacha, sa dočkáme očakávaného hodnotenia R, bez ktorého si veľa fanúšikov film prestaviť nedokáže. Či sa tak stane uvidíme až postupom času.

Zaujali vás najnovšie zábery z filmu Venom 2, na ktorých vidíme Cletusa Kasadyho so zaujímavým účesom? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -