Nové zábery z filmu Creed 2 nás lákajú na stretnutie dvoch generácií!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Proti sebe stoja dve generácie boxerov. V jednom rohu uvidíme Adonisa Creeda a jeho legendárneho trénera Rockyho Balbou. Proti nim sa postaví neúprosný Viktor Drago a jeho otec s temnou minulosťou, Ivan Drago. V ringu tentokrát pôjde o oveľa viac, ako len víťazstvo v zápase. Pôjde o osobnú pomstu spojenú s minulosťou.

Práve starší Drago predsa v ringu zabil Apolla Creeda, Donnieho otca, ktorého nikdy nemal tú možnosť spoznať. Teraz bude zoči-voči stáť jeho synovi a jediné čo bude chcieť vidieť, je víťazstvo. Takýto príbeh si pre nás prichystalo očakávané pokračovanie boxerskej drámy, Creed II. Pôjde o rovnako podarený film, akým bola aj jednotka?

Nové zábery z filmu Creed 2

Prvý Creed bol takmer bezchybným filmom, dokonca lepším, ako väčšina Rocky-oviek. Vtedy sa však o réžiu postaral talentovaný Ryan Coogler (Black Panther), ktorý tentokrát opúšťa režisérsku stoličku. Svoj post prenecháva filmárovi Stevenovi Caple Jr., ktorému plne dôveruje. Vychvaľuje si ho aj samotné herecké obsadenie, ktoré si s ním veľmi dobre sadlo.

Okrem známych tvárí z prvého filmu – Michael B. Jordan, Sylvester Stallone a Tessa Thompson – sa vráti aj herec Dolph Lundgren, dôležitá súčasť pôvodnej série Rocky. Jeho syna si zahrá obrovský boxer Florian Munteanu. Ryan Coogler ostal pri pokračovaní aspoň v pozícii výkonného producenta, takže dúfame, že všetko poriadne kontroluje.

Posledný trailer sme síce mali možnosť vidieť ešte pred mesiacom, no odvtedy stihli vyjsť už štyri kratšie pohľady na film. S nimi samozrejme prichádzajú aj nové zábery. Jeden z nich sa zaoberá práve novou réžiou a Stevenovou víziou filmu. Druhý sa vydal viac príbehovou cestou a rieši minulosť otcov dvoch mladých boxerov.

Pod článkom nájdete aj nový plagát, ktorý spája práve dve generácie boxerov. Dúfame teda, že film Creed II prinesie aspoň rovnakú kvalitu, ako jeho podarený predchodca.


Tak čo, tešíte sa na návrat do ringu? V kinách si film pozrieme už 22. novembra 2018!

zábery z filmu creed 2
Zdroj: darkhorizons.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -