Nové zábery z filmu Solo: A Star Wars Story odhaľujú fantastickú western atmosféru a úžasné nové lokácie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Nové zábery z filmu Solo: A Star Wars Story v novom videu!

Ak je tu jeden Star Wars film, od ktorého fakt nevieme čo čakať, je to Solo: A Star Wars Story. Z natáčania sme počuli len samé zlé veci, od výmeny režisérov až po hereckých trénerov, ktorí museli pomáhať hlavnému predstaviteľovi. Na druhú stranu, zatiaľ to vyzerá naozaj úžasne a síce Alden vôbec neznie ani nevyzerá ako mladý Ford, vyzerá sympaticky a určite má svoj vlastný šarm. Navyše scenár ide stále podľa toho čo napísali Christopher Miller a Phil Lord (vyhodení režiséri), takže malo by byť všetko v poriadku.

Ako vravíme, vyzerá to super. Ak s nami teda súhlasíte, počkajte si na to, čo práve uvidíte. Star Wars práve vydalo nové oficiálne video, ktoré je plné nových záberov a interview s hercami. No a po tomto musíme uznať, že sa skutočne tešíme. Vyzerá to odlišne, pochmúrne a očarujúco ako staré Star Wars filmy. Zároveň sa štúdio naozaj približuje sľubu o tom, že nás čaká vesmírny western a to je zatiaľ na tomto projekte naozaj úžasné!

Film k nám príde už 24. mája. Ide o prvý Star Wars film z Disney série, ktorý nedostal klasický decembrový dátum premiéry. Asi každý z nás je neskutočne zvedavý, ako to celé vlastne dopadne. Predsa len, ide síce o zaujímavý príbeh, no veľmi zbytočný. Zároveň nás veľmi zaujíma, či bude úspešný aj finančne. Doteraz sa totižto každý Star Wars film od Disney dostal za miliardovú hranicu (Force Awakens dokonca za 2), čaká ich teda prvý „neúspech“? Každopádne, bude to zaujímavé aj napriek konkurencii. Týždeň pred ich premiérou totižto príde Deadpool 2!

Čo hovoríte na nové zábery filmu? Tešíte sa na Sola? Veríte, že tomu zase skvelý Star Wars film? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -