Si predplatiteľom PlayStation Plus? V novembri na teba čakajú až 3 hry zadarmo, vrátane PS5 exkluzivity

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

November už dorazil a s ním aj “nové” hry zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V októbri 2020 sa členovia PS Plus dočkali dvoch hier – závodného titulu Need For Speed: Payback a hororového RPG Vampyr. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Máš na to posledný deň.

november PlayStation Plus
Hra Hollow Knight: Voidheart; Zdroj: wallpapersafari.com

November s PlayStation Plus v znamení troch kvalitných hier

Spoločnosť Sony ohlásila novembrové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeme akčnú RPG adventúru Hollow Knight: Voidheart a vždy uspokojúci herný titul Middleearth: Shadow of War. Stiahnuť ich bude možné od 3. novembra.

Edícia Hollow Knight: Voidheart obsahuje všetky 4 DLC balíky a zahrať by si ju mali jednoznačne obľubovači temnejších herných štýlov s kopou unikátnych bossov.

Druhou hrou je Middle-earth: Shadow of War, ktorú sa podľa nášho názoru oplatí zahrať aj po troch rokoch od jej vydania. Síce sme sa vtedy dočkali len veľmi nerovnomernému príbehu s komplikovaným herným systémom, hra sa stále považuje za solídnu. Zavítať do legendárneho Tolkienovho sveta budeš môcť opäť už zajtra.

november PlayStation Plus
Hra Middle-Earth: Shadow of War; Zdroj: trustedreviews.com

PS Plus predplatitelia dostanú PS5 verziu logickej hry Bugsnax

Táto príjemná oddychovka otvorí svoje brány 12. novembra, ale k dispozícii k stiahnutiu zadarmo bude len PS5 verzia. Z pridávaním hry do knižnice však môžeš ešte počkať, pretože hra bude pre predplatiteľov prístupná do 4. januára 2021.

Bugsnax je logická hra založená na príbehu, ktorý obsahuje širokú škálu zaujímavých bytostí. Od svojho odhalenia z minulého leta je Bugsnax jednou z najdiskutovanejších dovolenkových hier a vývojárske štúdio Young Horses si tak po hite Octodad pripíše pravdepodobne dalších úspech.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí teraz len 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -