Komiksovka Noví mutanti má nový dátum vydania. Podarí sa nám film konečne vidieť v kinách?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Film Noví mutanti (The New Mutants) mal roky problémy. Vyjsť mal už pred nejakým časom, no do kín zatiaľ ešte nedorazil. Naposledy mal vyjsť v marci tohoto roku, nanešťastie bol zrušený pre koronavírus. Nový dátum premiéry filmu Noví mutanti nám však bol odhalený na Twitteri, a to vo forme nového plagátu k filmu.

Kedy ho uvidíme?

Film bol pôvodne vo výrobe pod taktovkou štúdia Fox, kde mal byť súčasťou väčšieho X-Men univerza. Tiež tam patril napríklad aj film Deadpool. Film sa neskôr dostal spolu s ostatnými filmami a postavami do rúk štúdia Disney. Pôvodne to mala byť prvá časť trilógie, no po odkúpení a po problémoch budeme asi radi, ak uvidíme aspoň tento jeden film.

Zatiaľ to však vyzerá, že si film predsa len pozrieme. Plagát nám ukázal nový dátum premiéry a film teda príde do kín 28. augusta 2020. Môžeme ho brať ako jeden z dvoch filmov, ktoré nám tento rok prinesie štúdio Marvel. Okrem Nových mutantov uvidíme ešte tento rok v novembri film Black Widow.

noví mutanti
Zdroj: twitter.com

Koľkokrát bol film preložený?

Film je veľmi známy tým, že bol mnohokrát preložený. Teraz je to už skôr vtipné, pretože film mal 5 dátumov premiér. Najprv sme si ho mali pozrieť 13. apríla 2018, čo bolo pred viac ako 2 rokmi. Ďalšie dátumy premiéry boli 22. február 2019, 2. august 2019, 3. apríl 2020 a nakoniec najnovší, 28. august 2020. Tento je zatiaľ posledný a snáď ním aj ostane.

Film bol presúvaný z rôznych dôvodov. Veľa scén sa pretáčalo, točili sa rôzne nové scény, prišla pandémia, ale taktiež Fox dal prednosť iným filmom pred týmto. Prednosť dostal napríklad aj film X-Men: Dark Phoenix, ktorý bol nakoniec prepadák. Myslelo sa, že film pustia na nejakej platforme (napríklad Hulu), nakoniec však predsa len vyjde v kinách.

Noví mutanti
Zdroj: 20th Century Fox

Po toľkom čase pevne verím, že film nebude sklamaním. Trailery nám sľubujú temnú hororovú verziu sveta X-Menov, čo by bolo naozaj zaujímavé. Snáď sa už film opäť nepresunie, jeho „kliatba“ sa zruší a Nových mutantov si konečne pozrieme v kinách už v auguste.

Ste zvedaví, či nový dátum premiéry filmu Noví mutanti je aj jeho posledný? Čo myslíte, o čom film bude? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -