Film Noví mutanti je opäť odložený a možno ho ani neuvidíme v kinách!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálne netušíme, či sa máme smiať alebo plakať. Pripravovaný film z X-Men univerza, Noví mutanti (The New Mutants), čelí ďalším problémom. Pokiaľ si dobre pamätáte, pôvodná premiéra filmu bola naplánovaná na 13. apríl 2018. Neskôr však prišla zdrvujúca správa, že presúva až o desať mesiacov, presnejšie na 22. február 2019.

Ani tento dátum im nakoniec nevyšiel, takže sa znova preložil na 1. august 2019. Potom nastalo dlhšie ticho a my už sme sa konečne tešili, že film naozaj uvidíme v lete. Najnovšie informácie však hovoria, že sa hororová X-Menovka opäť odkladá, no teraz to vyzerá ešte horšie. Čo sa s filmom deje a kedy ho konečne uvidíme?

pretáčky filmu new mutants
Zdroj: bloody-disgusting.com

Noví mutanti opäť čelia problémom

Všetkému sú na vine pretáčky a dodatočné natáčania, ktoré vraj majú nahradiť až polovicu filmu. Tie mali odštartovať už v septembri 2018, no doteraz ani nezačali. Najväčším problémom je vraj dostať obsadenie opäť dokopy. Očividne je najviac frustrovaná herečka Anya Taylor-Joy z toho, koľko času bude musieť do Nových mutantov opäť vložiť.

S celou touto, zatiaľ nepotvrdenou novinkou prišiel Scott Bechtel z Merc With a Podcast prostredníctvom Twitteru. Režisér Josh Boone a štúdio Fox sa vraj nedokážu zhodnúť na dokončení projektu. Nový predpokladaný dátum vydania je tak nastavený na začiatok novembra. Tá najväčšia sranda však prichádza až teraz…

Fox totižto uvažuje nad tým, že sa film do kín vlastne vôbec nedostane. Namiesto toho by ho radi zverejnili prostredníctvom streamovacej služby Hulu. Podľa ich slov nechcú, aby išlo o film odpísaný hneď pri vydaní. Jednoducho hľadajú cestu, ktorá by bola pre projekt a pre nich najvýhodnejšia.

Pôvodne sa mali pretáčky zamerať na to, aby z filmu spravili čistokrvný horor (ako si to ľudia vyžiadali). Neskôr sme sa dozvedeli, že chcú pomocou CGI pridať úplne novú postavu. Ako sme spomenuli vyššie, prerábať sa má teda viac ako polovica filmu. Bohužiaľ to vyzerá tak, že je film odsúdený na záhubu ešte pred jeho vydaním…

Je to naozaj škoda, keďže sme sa na prvú hororovú komiksovku naozaj tešili. Myslíte, že projekt dopadne dobre aj po toľkých problémoch a odkladoch?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -