Bude film pochovaný? Noví mutanti sa vraj ešte vôbec nezačali pretáčať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Noví mutanti sa ešte nezačali pretáčať!

Stará X-Men séria už pomalinky končí, avšak keby nebolo dohody medzi štúdiami 20th Century Fox a Disney, boli by sme svedkami novej. Tá sa mala zamerať na Nových mutantov, ktorí v Marvel komiksoch vôbec nie sú neznámi. Fox ich však chcelo ukázať v trochu hororovejšom štýle a preto sa projekt zaradil medzi tie zaujímavejšie komiksové počiny.

Film sa natočil už dávno a dokonca mal vydaný aj trailer. Vidieť sme ho mali už vlani, no nečakane sa posunul o ďalší rok. Štúdio vraj chcelo urobiť veľké pretáčky a pridať do filmu ďalšiu postavu, ktorú si šetrili na pokračovania. Nakoniec však docielili asi len to, že tento film pravdepodobne ani neuvidíme. Tieto masívne pretáčky totiž podľa posledných informácií ešte vôbec nezačali a vraj sa ani neplánujú. My sa tak začíname pýtať, či vôbec tento film vlastne uvidíme.

Naposledy sa vravelo, že film neuvidíme v kinách ale že debutuje na streamovacej platforme Hulu, ktorá si ho vydá za vlastný projekt. Keďže sa ale doteraz na filme nezačalo pracovať, pýtame sa, čo s ním preboha štúdio robí? Zatiaľ to totiž vyzerá tak, že ho chcú len pochovať, aby sa na neho verejnosť ani nepýtala.

Úprimne, toto rozhodnutie by asi bolo najlepšie, keďže by mohlo túto značku potenciálne prenechať ako novú kapitolu v MCU. Noví mutanti totiž patria medzi to najlepšie z komiksového X-Men sveta, takže by mohlo ísť o čerstvý štart pre mutantov v sérii MCU. V akej podobe ich teda na striebornom plátne uvidíme zatiaľ netušíme, no veríme, že štúdio debatu ohľadom tohto stále nezverejneného projektu už čoskoro ukončí.

Chceli ste vidieť film Noví mutanti? Myslíte si, že sa ešte niekedy vydá? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -