Noví Piráti z Karibiku nám vo videu z natáčania ukazujú zákulisie filmu, spolu s novým pohľadom na Orlanda Blooma ako Willa Turnera!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Piráti z Karibiku 5 prichádzajú s videom zo zákulisia a s novým televíznym spotom, kde opäť zahliadneme Willa Turnera!

Séria o pirátoch z Karibiku je tu s nami už pomerne dlho. Za tie roky si na ňu každý vytvoril vlastný názor. Kritici filmy berú ako priemerné, no diváci na celom svete ich milujú. Až tak, že sa z filmov stala značka. Bude teda piaty diel opäť len propagovanie značky, alebo uvidíme skvelý film? To sa dozvieme už o necelé dva mesiace. Teraz tu však máme nové video, ktoré ukazuje zákulisie filmu, spolu s novým spotom, kde opäť na chvíľu zahliadneme Orlanda Blooma ako Willa Turnera!

V novom videu okrem zaujímavých scén z natáčania vidíme aj rozhovor s režisérskou dvojicou. Menovite s Joachimom Ronnigom a Espenom Sandbergom. Obaja sú už skúsení vo svojom remesle, no a dokonca mali v minulosti aj oscarové pletky, čo filmu len a len prospeje. Tí sa teda rozrozprávali o tom, že Disney sa s novým filmom snaží renovovať filmovú sériu. Vraj uvidíme niečo, čo sme ešte nemali možnosť vidieť. Chcú mať z filmu špeciálne a „fresh“ dobrodružstvo.

Ďalšie rozhovory prebehli s novými hercami. Javier Bardem povedal, že ako záporák Salazar bude skutočne desivý. Najviac nás však zaujali herci Kaya Scodelario a Brenton Thwaites. Tí budú v sérii niečo ako Rey a Finn zo Star Wars. Scodelario si zahrá neznáme dievča menom Carina Smyth. Thwaitesova postava však bola konečne odhalená, a vďaka tomu sa na neho tešíme ešte viac. Ten si totižto zahrá syna Willa Turnera, Henryho.

Ako teda táto nová generácia do filmu zapadne nás skutočne zaujíma. Určite sa môžeme tešiť na skvelé momenty, keď budú veteráni interagovať s juniormi (stretnutie Turnerovcov). No a keď sme teraz pri tom (dnes už) staršom Turnerovi. Disney zverejnil aj nový spot, kde si ho môžeme opäť na chvíľku vychutnať. Dúfame teda, že sa film skutočne podaril. Táto séria by totižto súrne potrebovala niečo úžasné, aby sa nato dalo v dobrom spomínať.

Tešíte sa nových pirátov? Aký je váš názor na nové mladé obsadenie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -