Chcete sa zlepšiť v PUBG? Novinka v hre vám to konečne uľahčí!

Nenechajte si ujsť

PlayerUnknown’s Battlegrounds je ďalšou populárnou hrou, do ktorej príde tréningový režim. Takúto možnosť zlepšovania sa máme už vo viacerých hrách a je naozaj populárnou súčasťou. Ak ste doteraz neboli v PUBG najlepší, nebojte sa – to, čo do hry príde, vám pomôže sa zlepšiť! Ako bude tréningový režim vyzerať?

Novinka v PUBG – ako bude fungovať?

Mapy na trénovanie pomáhajú mnoho hráčom a aj keď sú pre niektorých nudné, tak profesionálni hráči ich aj v iných hrách využívajú na plno. Konkrétne v PUBG by mala mať nová mapa na trénovanie rozmer 2×2 km. To znamená, že je oveľa menšia ako ostatné mapy, a preto sa na ňu dostane aj menej ľudí. Na jednom serveri by sa malo nachádzať 5 až 20 ľudí. A kedy si budeme môcť konečne zatrénovať? Presný dátum sa ešte nevie, no nového módu sa dočkáme niekedy počas budúceho mesiaca.

tréningový režim v PUBG
Zdroj: steamcommunity.com

Čo nám nový mód prinesie?

Na novej mape budeme mať hneď od spustenia na výber niekoľko spôsobov tréningu. Patria sem:

  1. Terče, ktoré budú umiestnené 400, 800 alebo 1000 metrov od vás. Tie môžu byť buď statické alebo pohyblivé, a taktiež môžu byť v budove alebo vedľa nej
  2. Trénovanie boxovania a hádzania granátov
  3. Miesto na zlepšovanie skákania a pohybu celkovo
  4. Skúšanie trikov s loďami na rampe vo vode
  5. Preteky na vozidlách a priestor na skákanie s nimi
tréningový režim v PUBG
Zdroj: steamcommunity.com

Prečo vlastne táto možnosť prichádza?

Za všetky skvelé novinky, nielen tréningový mód, ale napríklad aj možnosť reportovania hráčov podozrivých z cheatovania, sa môžeme poďakovať novej kampani od vývojárov s názvom Fix PUBG, ktorá pomáha doladiť túto hru, keďže vieme, že dlho jej mnohé základné veci chýbali. A zatiaľ neprichádzajú len prázdne slová, ale aj činy! My sa tešíme na to, aké novinky k nám ešte prídu. Tréningový režim v PUBG je určite skvelým začiatkom!

Čo hovoríte na novinky, ktoré nám vývojári hry prinášajú? Vidíte v aktualizáciách pokrok vpred? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -