OFFOstatné

Chcete sa zlepšiť v PUBG? Novinka v hre vám to konečne uľahčí!

PlayerUnknown’s Battlegrounds je ďalšou populárnou hrou, do ktorej príde tréningový režim. Takúto možnosť zlepšovania sa máme už vo viacerých hrách a je naozaj populárnou súčasťou. Ak ste doteraz neboli v PUBG najlepší, nebojte sa – to, čo do hry príde, vám pomôže sa zlepšiť! Ako bude tréningový režim vyzerať?

Novinka v PUBG – ako bude fungovať?

Mapy na trénovanie pomáhajú mnoho hráčom a aj keď sú pre niektorých nudné, tak profesionálni hráči ich aj v iných hrách využívajú na plno. Konkrétne v PUBG by mala mať nová mapa na trénovanie rozmer 2×2 km. To znamená, že je oveľa menšia ako ostatné mapy, a preto sa na ňu dostane aj menej ľudí. Na jednom serveri by sa malo nachádzať 5 až 20 ľudí. A kedy si budeme môcť konečne zatrénovať? Presný dátum sa ešte nevie, no nového módu sa dočkáme niekedy počas budúceho mesiaca.

tréningový režim v PUBG

Zdroj: steamcommunity.com

Čo nám nový mód prinesie?

Na novej mape budeme mať hneď od spustenia na výber niekoľko spôsobov tréningu. Patria sem:

  1. Terče, ktoré budú umiestnené 400, 800 alebo 1000 metrov od vás. Tie môžu byť buď statické alebo pohyblivé, a taktiež môžu byť v budove alebo vedľa nej
  2. Trénovanie boxovania a hádzania granátov
  3. Miesto na zlepšovanie skákania a pohybu celkovo
  4. Skúšanie trikov s loďami na rampe vo vode
  5. Preteky na vozidlách a priestor na skákanie s nimi
tréningový režim v PUBG

Zdroj: steamcommunity.com

Prečo vlastne táto možnosť prichádza?

Za všetky skvelé novinky, nielen tréningový mód, ale napríklad aj možnosť reportovania hráčov podozrivých z cheatovania, sa môžeme poďakovať novej kampani od vývojárov s názvom Fix PUBG, ktorá pomáha doladiť túto hru, keďže vieme, že dlho jej mnohé základné veci chýbali. A zatiaľ neprichádzajú len prázdne slová, ale aj činy! My sa tešíme na to, aké novinky k nám ešte prídu. Tréningový režim v PUBG je určite skvelým začiatkom!

Čo hovoríte na novinky, ktoré nám vývojári hry prinášajú? Vidíte v aktualizáciách pokrok vpred? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: ign.com

Related posts
OFFOstatné

Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

Pridaj komentár