Informácie o Ashovom novom dobrodružstve v anime Pokémon Sun a Moon

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už v novembri ku nám zavítajú dve nové Pokémon hry, a to Pokémon Sun a Moon. Ako je tomu pri každej novej generácii Pokémonov, okrem hier na nintendo príde nová séria anime, alebo hneď niekoľko. Pri Sun a Moon tomu nebude inak. Ash a Pikachu budú pokračovať vo svojom dobrodružstve, no tentokrát s veľa zmenami.

Aké novinky prináša anime Pokémon Sun a Moon?

Japonský manga magazín CoroCoro dnes zverejnil novinky a prvý pohľad na novú generáciu anime. Za prvé, v hre už pravdepodobne nebudú gymky ako ich poznáme. V hre by mal byť zavedený nový systém Island Trials, ktorý by mal nahradiť boje v gymoch. Ako to teda bude v anime? Ash už 20 rokov chodí po regiónoch, bojuje v gymkách a získava odznaky aby sa mohol dostať do ligy. Čo bude teraz robiť v regióne Alola, keď prichádza nový systém?

Podľa magazínu CoroCoro, by mal Ash začať v Alole chodiť do školy! Náš nestarnúci Ash už 20 rokov chytá Pokémonov a ulieva sa zo školy. Jeho mama a profesor Oak si asi zmysleli, že by Ash s Pikachu potrebovali trochu vzdelania a mal by nastúpiť na strednú. Že by nám teda konečne trochu zostarol?

Prvý pohľad na anime Sun a Moon
Prvý pohľad na anime Sun a Moon

Toto je prvý pohľad na novú sériu Pokémon anime. Na obrázku však nevidíme žiadneho z Ashovych kamarátov. V tejto sérii by nimi mohli znovu byť Serena, Clemont a Bonnie, ktorých poznáme z Kalosu. Clemont bol v Kalose gym leaderom, no tá bola zničená. Veľa ľudí by chcelo znova vidieť Serenu, pretože bola prvá ktorá mala na Asha crush. My by sme aj tak najradšej po Ashovom boku videli Brocka a Misty, však?

Na obrázku vidíme pár nových, no veľa starých Pokémonov. Ukážka obsahuje všetkých troch nových starterov a to Litten, Rowlet a Popplio. U Asha je bežné, že má v anime všetkých naraz, a možno tomu bude tak aj teraz. Ďalej tam z nových tvárí vidíme Rockruffa a Tapu Koko. Žeby si Ash chytil aj tých? Zo starých známych tam máme samozrejme Pikachu, no vidíme aj Charizarda, Laprasa, Taurosa, Alola formu Exeggutora a Vulpixa a mnoho ďalších.

Rowlet, Popplio a Litten
Rowlet, Popplio a Litten

Tešíte sa na novú sériu anime, alebo znovu pozeráte prvú kvôli už zabudnutému ošialu menom Pokémon GO? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -