Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick prezradili novinky o filme Zombieland 2! Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že sa máme na čo tešiť.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Celý projekt s názvom Zombieland 2 sa posunul na novú úroveň. Ak máte v obľube tento štýl, máte sa načo tešiť! Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick potvrdili, že na palube filmu sa nachádza pôvodné herecké obsadenie a všetko smeruje tým správnym smerom. Pokračovanie je teda v procese vývoja a čoskoro by sa mohla začať aj samotná výroba.

Obaja scenáristi naposledy do kín dostali svoj najnovší film Life (nezabudnite si prečítať našu recenziu) a v rozhovore pre Comicbook.com padla téma na Zombieland 2. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a obaja prezradili viac!

„Všetko je v aktívnom vývoji. Snažíme sa, aby sa film stal skutočnosťou. Celé naše obsadenie si prečítalo scenár a absolútne ho milujú. Ruben (režisér Zombielandu) sa taktiež pridá. Je len otázkou času, kedy sa do toho pustíme. Avšak nevieme nič ohľadom rozpočtu. Všetci herci sa stali super hviezdami a určite budeme potrebovať viac ako 20 miliónov. Budeme sa snažiť zmestiť do danej sumy, aby bolo spokojné štúdio, herci a hlavne diváci. Každý by mal dostať to, čo si zaslúži.“

Pravidlo 21: vyhýbaj sa striptízovým barom; zdroj: themoviebros.wordpress.com

Rhett Reese a Paul Wernick sa stali určite všeobecne známymi – dôvodom je ich dielo s názvom Deadpool. Toho vám určite nemusíme predstavovať a práve títo dvaja mu napísali scenár. Aj z tohoto dôvodu sa štúdio Sony rozhodlo dať týmto dvom šancu a Zombieland 2 sa už nezastaviteľne blíži. Obaja na konci rozhovoru dali značne najavo, čo stopercentne chcú:

„Toma Rothmana (riaditeľ Sony Pictures) vidíme celkom často a vždy ho otravujeme ako sa len dá. Jeho stála odpoveď je: „Prosím vás, dajte mi teraz pokoj so Zombieland 2!“ Nech sa snaží ako chce, budeme ho otravovať ešte viac ako pri filme Deadpool. Určite to nenecháme len tak. Naozaj chceme vidieť Zombieland 2!“

Dočká sa Zombieland 2 úspechu?

Pôvodný film Zombieland sme mohli vidieť v roku 2009. Táto akčná zombie komédia určite uspela a to sa odzrkadlilo aj na jej zárobku. Z celkového rozpočtu 20 miliónov dolárov sa im podarilo zarobiť krásnych $102,391,540 USD. Svojho času to bola naozaj kvalita a tvorcovia veria, že sa im to mohlo podariť aj druhý krát. Dokonca povedali, že by si vedeli trúfnuť aj na väčšom zárobku, ako je 100 miliónov dolárov.

Súvisiaci obrázok
Woody Harrelson sa už na svoje peniaze nevie dočkať; zdroj: helllaut.com

Určite celému filmu držíme palce a my dúfame, že sa už čoskoro objavia nové a ešte viac pozitívne správy. Predsa len, filmy tohoto typu sa objavujú len zriedkavo a práve tento by mohol byť pre štúdio Sony Pictures obrovským úspechom!  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -