Captain Marvel konečne prišla s dobrým trailerom! Čo všetko nám odhalil?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Captain Marvel trailer je konečne skvelý!

Mohli ste to počuť na takmer každej sociálnej sieti. Po zverejnení oficiálnych trailerov na Marvelovku Captain Marvel, mnoho fanúšikov natešenosť nejako opadla. Síce si nepochybne každý z nich pôjde film pozrieť, keďže ide o jednu z epizód MCU série, nikto sa na príchod Marvelovej od prvých ukážok nijak extrémne netešil. Trailery totiž neukázali žiadneho záporáka, ani vlastne nejaký menší náznak príbehu, čo sa vlastne bude diať. Hlavnú hrdinku navyše vykresľovali ako dramatickú a neusmievajúcu sa ženu, čo mnohých zrovna nepotešilo.

Dnes však Marvel zverejnil ich ďalší trailer, ktorý tentoraz pomenovali iba ako Špeciálny náhľad. No a práve táto ukážka konečne predstavuje film zatiaľ v najlepšom svetle. Hlavná hrdinka nás totiž konečne baví a vyzerá veľmi sympaticky. Ukážka navyše odhaľuje aj mnoho nových záberov s celkovým tónom filmu, ktorý sa nám zatiaľ veľmi páči. Nevieme teda, prečo niečo takéto neprišlo v podobe druhého oficiálneho traileru, no sme radi, že takáto dobrá ukážka si konečne našla cestu na internet.

Film ako celok však zatiaľ stále vyzerá veľmi zvláštne. Očividne nám bude chcieť Marvel ukázať ich novú formulu, keďže zatiaľ každý jeden trailer sa zameral len na jej príbeh o tom, ako vyrastala. To je teda niečo, čo sme zatiaľ v žiadnej sólovke od Marvelu nevideli. Určite sa ale je na čo tešiť a musíme povedať, že za to odlišné pojatie nepochybne môžu režisérske mená Anna Boden a Ryan Fleck, ktoré vyzerajú byť veľmi silné. Film dorazí do našich kín už 7. marca.

 

Čo hovoríte na novú ukážku? Páčia sa vám aj nové plagáty? Tešíte sa na film? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -