Nový Creed II trailer odhaľuje syna Ivana Draga! Dokáže ho Adonis s Rockym vlastne premôcť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Creed II trailer odhaľuje syna Ivana Draga!

Ďalší diel Rockyho kultovej série k nám dorazí už koncom tohto roka. Podobne ako Star Wars, Rocky so svojou siedmou epizódou vstal z mŕtvych v roku 2015. Išlo o film Creed, ktorý režíroval Ryan Coogler a stal sa tak jedným z najlepších športových počinov posledných rokov. Na pokračovanie teda čakáme už naozaj dlho a až dnes sme sa dočkali konečne poriadnej upútavky v podobe oficiálneho traileru.

Adonis a Creed sú teda späť v ringu, avšak asi proti najsilnejšiemu protivníkovi, akého si mohli prestaviť. Proti mladému Creedovi sa totiž v novom dieli postaví samotný syn Ivana Draga. Pre tých, ktorý si staré filmy už moc nepamätajú, práve Drago bol zodpovedný za smrť Adonisovho otca Apolla Creeda. Pre Rockyho išlo v jeho časoch o najťažšieho možného súpera. Adonis teda bude musieť robiť všetko pre to, aby pod rukou Draga nezomrel ďalší Creed.

Či sa mu to však podarí, to sa dozvieme až v kinách. Do hereckých rolí sa pochopiteľne vracajú Michael B. Jordan, Sylvester Stallone a Tessa Thompson. Ako Ivana Draga si opäť vychutnáme Dolpha Lundgrena a ako jeho syn Viktor sa predstaví Florian Munteanu. Ryana Cooglera v režisérskom kresle vymenil Steven Capler Jr., ktorého štúdiu navrhol sám Coogler.

O scenár sa postaral Sylvester Stallone a ako hudobný skladateľ sa opäť vráti Ludwig Göransson, ktorý stál za nezabudnuteľnými novými témami z prvého dielu. Neostáva nám už teda nič iné ako len čakať na výsledok, avšak pevne veríme, že Warner Bros si pre nás prichystalo ďalšiu boxérsku lahôdku, ktorá sa kruto popasuje s našimi hrdinami ale aj s našimi nostalgickými citmi. Do našich kín film dorazí už 22. novembra.

Nový plagát na film Creed II
Nový plagát na film Creed II; Zdroj: screenrant.com

Čo hovoríte na nový Creed II trailer? Ste radi, že tvorcovia ako ďalšieho protivníka vybrali práve syna Ivana Draga? Má podľa vás Adonis proti nemu v ringu šancu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -