Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Nový film Chosen Ones

Americká spisovateľka Veronica Roth je známa najmä vďaka slávnej trilógií s názvom Divergencia. Len prednedávnom vyšla prvá časť jej novej knižnej série, ktorá sa volá The Chosen Ones. Je to jej prvé vydanie, ktoré je adresované skôr pre dospelé publikum než pre mladistvých (na rozdiel od spomínanej Divergencie). My sme zistili, že sa pripravuje nový film Chosen Ones práve podľa tejto knihy.

Hlavnou postavou je Sloane Andrews, ktorá pred 15 rokmi pomohla zachrániť svet. Podstatná pätica tínedžerov je ukázaná po tom, čo sa stali najslávnejšími ľuďmi na svete. Musia čeliť nástrahám médií a vnútornému nepokoju. Sloane je práve tá, ktorá to prežíva najťažšie. Kniha ešte nie je preložená do slovenského jazyka.

Veronica Roth Chosen Ones
Zdroj: hypable.com

Produkcia

Erik Feig – režisér, ktorý pracuje pod spoločnosťou Picturestart, odkúpil práva na spracovanie tohto filmu. Medzi ďalších dôležitých ľudí patrí aj Pouya Shahbazian, ktorý sa podieľal aj na filmoch zo série Divergencia. Spoločnosť Temple Hill, ktorá stála za produkciou filmov Súmrak a Labyrint, bude taktiež súčasťou. A samozrejme nemôžeme zabudnúť na samotnú spisovateľku, ktorá bude vypomáhať.

Zdroj. screenertv.com

Film Divergencia vyšiel v roku 2014, kedy bolo veľmi populárne spracovanie kníh pre mladých aj vďaka Hrám o život. Neskôr vyšli aj jej dve pokračovania s tým, že na poslednej časti sa ešte pracovalo. Keďže nastalo množstvo problémov s produkciou posledného filmu, tak sme sa finálnej časti nedočkali.

Veronica napísala ešte jednu sériu s názvom Zárezy smrti, ktorá obsahuje iba dve časti. Séria bola taktiež ohromne populárna a predalo sa 42 miliónov kópií. Je teda veľmi logické, že sa chystá spracovanie knihy práve od tejto autorky. Jej knihy sú naozaj populárne a obľúbené.

Čo si myslíte o tomto rozhodnutí? Bude tento film rovnako úspešný ako knihy? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -