FilmyNovinky

Romantický thriller? Novinky ohľadom ďalšieho filmu Christophera Nolana vás prekvapia!

[AKTUALIZOVANÉ]: Portál Collider nás informoval o tom, že informácie od Production Weekly nie sú pravdivé. Pôvodné informácie však ostanú v tomto článku pre ostatných čitateľov bez vymazania.

Asi pred mesiacom sme vás informovali o najbližšom filme režiséra Christophera Nolana, o ktorom sme od júla 2017 nepočuli ani slovo. Práve vtedy vyšiel jeho posledný film, Dunkirk, po ktorom sa po ňom zľahla zem. O jeho ďalšej snímke sme tak nepočuli viac ako 2 roky, čo sa zmenilo iba prednedávnom.

Dozvedeli sme sa, že jeho najnovší projekt uvidíme 17. júla 2020 a opäť pôjde o film natočený IMAX kamerami. Avšak, nepoznali sme jeho názov, žáner, herecké obsadenie či čokoľvek ohľadom príbehu. To zmenil Twitter profil Production Weekly, ktorý o filme prezradil naozaj zaujímavé novinky! Čo všetko sme sa dozvedeli o novom diele Christophera Nolana?

Christopher Nolan pri natáčaní jeho deviateho filmu Interstellar

Zdroj: cinemablend.com

Nový film Christophera Nolana

Dobrá správa začína tým, že sa režisér opäť spojí s kameramanom Hoyte van Hoytema, ktorý spolu s ním natočil aj Interstellar a Dunkirk. Tá najzaujímavejšia informácia však prichádza so slovami, ktoré hovoria, že film bude spojením “Na sever severozápadnou dráhou” a “Počiatok“. Prvý zo spomenutých je klasika z roku 1959 od legendárneho režiséra Alfreda Hitchcocka a ten druhý už určite dobre poznáte.

Najviac nás prekvapil údajný žáner filmu, ktorý znie “romantický thriller“. Ide o naozaj zaujímavé spojenie žánrov, pričom Nolan ešte romantický film nerežíroval. Otázne je, či dokáže vytvoriť aj romantiku bez tragédie či straty. Žiaden z jeho doterajších filmov predsa neobsahuje romantické vzťahy medzi postavami a nežné emócie.

https://twitter.com/prodweek/status/1102990235569405952?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1102990235569405952&ref_url=http%3A%2F%2Fcollider.com%2Fchristopher-nolan-new-movie-romantic-thriller%2F

Stále však ide o jedného z najlepších režisérov súčastnosti, ktorý ovládol sci-fi a komiksové či historicko-vojnové filmy. Osobne si teda myslíme, že do romantického žánru opäť prinesie niečo úplne nové

Tak čo, tešíte sa najnovší počin Christophera Nolana? Čo hovoríte na žáner “romantický thriller” a naozaj zaujímavé spojenie filmov? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár