Romantický thriller? Novinky ohľadom ďalšieho filmu Christophera Nolana vás prekvapia!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

[AKTUALIZOVANÉ]: Portál Collider nás informoval o tom, že informácie od Production Weekly nie sú pravdivé. Pôvodné informácie však ostanú v tomto článku pre ostatných čitateľov bez vymazania.

Asi pred mesiacom sme vás informovali o najbližšom filme režiséra Christophera Nolana, o ktorom sme od júla 2017 nepočuli ani slovo. Práve vtedy vyšiel jeho posledný film, Dunkirk, po ktorom sa po ňom zľahla zem. O jeho ďalšej snímke sme tak nepočuli viac ako 2 roky, čo sa zmenilo iba prednedávnom.

Dozvedeli sme sa, že jeho najnovší projekt uvidíme 17. júla 2020 a opäť pôjde o film natočený IMAX kamerami. Avšak, nepoznali sme jeho názov, žáner, herecké obsadenie či čokoľvek ohľadom príbehu. To zmenil Twitter profil Production Weekly, ktorý o filme prezradil naozaj zaujímavé novinky! Čo všetko sme sa dozvedeli o novom diele Christophera Nolana?

Christopher Nolan pri natáčaní jeho deviateho filmu Interstellar
Zdroj: cinemablend.com

Nový film Christophera Nolana

Dobrá správa začína tým, že sa režisér opäť spojí s kameramanom Hoyte van Hoytema, ktorý spolu s ním natočil aj Interstellar a Dunkirk. Tá najzaujímavejšia informácia však prichádza so slovami, ktoré hovoria, že film bude spojením „Na sever severozápadnou dráhou“ a „Počiatok„. Prvý zo spomenutých je klasika z roku 1959 od legendárneho režiséra Alfreda Hitchcocka a ten druhý už určite dobre poznáte.

Najviac nás prekvapil údajný žáner filmu, ktorý znie „romantický thriller„. Ide o naozaj zaujímavé spojenie žánrov, pričom Nolan ešte romantický film nerežíroval. Otázne je, či dokáže vytvoriť aj romantiku bez tragédie či straty. Žiaden z jeho doterajších filmov predsa neobsahuje romantické vzťahy medzi postavami a nežné emócie.

https://twitter.com/prodweek/status/1102990235569405952?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1102990235569405952&ref_url=http%3A%2F%2Fcollider.com%2Fchristopher-nolan-new-movie-romantic-thriller%2F

Stále však ide o jedného z najlepších režisérov súčastnosti, ktorý ovládol sci-fi a komiksové či historicko-vojnové filmy. Osobne si teda myslíme, že do romantického žánru opäť prinesie niečo úplne nové

Tak čo, tešíte sa najnovší počin Christophera Nolana? Čo hovoríte na žáner „romantický thriller“ a naozaj zaujímavé spojenie filmov? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -