Vieme, kedy uvidíme ďalší film od režiséra Christophera Nolana!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Christopher Nolan (Počiatok, Temný rytier, Interstellar) má pri natáčaní filmov takmer vždy rovnaký vzorec. Natočí film, ten má neskôr premiéru a do roka vieme, aký bude jeho ďalší projekt a kedy ho uvidíme. Takto to fungovalo napríklad po Návrate temného rytiera alebo Interstellare.

V júli 2017 sme však videli jeho vojnový film Dunkirk, po ktorom sa po Nolanovi zľahla zem. Už v lete minulého roku sme mali vedieť, o čom bude jeho nasledujúci film a kedy si ho užijeme v kinách. Žiadne novinky však neprichádzali a každému fanúšikovi tohto režiséra sa to určite zdalo zvláštne. To sa ale dnešným dňom mení!

Christopher Nolan - favorit na najlepšiu réžiu
Zdroj: latimes.com

Nový film Christophera Nolana

Štúdio Warner Bros. odhalilo, že ďalší film od režiséra Christophera Nolana uvidíme 17. júla 2020! Bohužiaľ, zatiaľ nepoznáme jeho názov, obsadenie a ani príbeh. Vieme iba to, že opäť pôjde o IMAX film. V tento dátum sa nová Nolanovka postaví proti animákom Bob’s Burgers od Foxu, The Spongebob Movie od Paramountu a zatiaľ neznámemu filmu od Universalu.

V júli 2020 taktiež uvidíme zatiaľ neznámy projekt od Sony/Marvel, nepomenovaný DC film, Mimoňov 2 od Illumination a taktiež Jungle Cruise od Disney s Dwayne Johnsonom a Emily Blunt. Je teda jasné, že Nolanov nový film bude mať silnú konkurenciu.

Zdroj: screenrant.com

Na druhú stranu, jeho filmom sa v júli naozaj darí. Obe pokračovania filmu Batman začína vyšli v júli, rovnako ako aj Počiatok a Dunkirk. My teda dúfame, že sa už čoskoro dozvieme o tomto filme viac. Bolo totižto veľkou záhadou, prečo sme o jeho nasledujúcom projekte nepočuli tak dlho od vydania Dunkirku.

Myslíte si, že chystá niečo naozaj veľké a špeciálne? Boli by ste radšej, pokiaľ by natočil sci-fi alebo ďalší film založený na skutočných udalostiach? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -