REKLAMA

Leonardo DiCaprio našiel svoj ďalší projekt a Quentin Tarantino hlavného herca!

Aj vám už tento herec na plátne chýbal? Nuž, po dlhšej odmlke od filmu Revenant sa Leo konečne vracia! No a síce si na jeho novú rolu ešte počkáme, máme veľký dôvod sa tešiť. DiCaprio sa totižto opäť spojí s legendárnym režisérom Quentinom Tarantinom, do jeho nového vražedného filmu z prostredia Hollywoodu z roku 1969.

O projekte toho bohužiaľ vieme naozaj málo. Všetko sú len zdroje ako “vraví sa, že”. Podľa všetkého ale pôjde o adaptáciu príbehu Helter Skelter. Príbeh o najväčšom masovom vrahovi. Či si teda Leonardo zahrá práve jeho opäť netušíme, no vzhľadom na to, že je obsadený ako prvý tomu veríme. Každopádne, spojenie týchto dvoch umelcov dokopy je niečo, na čo sa teší asi každý, kto videl film Nespútaný Django!

REKLAMA

To bola doteraz ich jediná spolupráca a rovno sa zapísala medzi jednu z najlepších. Film bol totižto opäť úžasný no a o výkone DiCapria ani nevravíme. Určite si ale pamätáte jeho legendárnu scénu, pri ktorej si poreže ruku, no napriek tomu ostáva v roli (video vyššie). O tejto sa scéne sa následne hovorilo niekoľko mesiacov. Keďže Leo bol vtedy až takto oddaný tejto spolupráci, radšej si teda ani nechceme predstaviť, ako moc sa oddá jeho nasledujúcej roli. Dúfame, že nie sme jediní, kto od toho čaká krvavý masaker. Bohužiaľ, keďže nič o filme nevieme, zatiaľ sa nedá na nič iné vlastne tešiť. My ale dúfame, že informácie o tomto projekte prídu už čoskoro!

Čo vravíte na nový projekt Leonarda DiCapria? Ste radi, že si zopakuje spoluprácu s Quentinom Tarantinom? Videli ste Nespútaného Djanga? Napíšte nám do komentárov.