Konečne poznáme nový film Lady Gagy. Ide si po ďalšieho Oscara?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Rok 2018 bol pre speváčku, skladateľku a herečku Lady Gaga neuveriteľne úspešný. Herec Bradley Cooper sa postaral o réžiu hitu Zrodila sa hviezda, v ktorom si zároveň zahral aj hlavnú postavu po boku Lady Gagy. Film nakoniec na tohtoročných Oscaroch bojoval až v ôsmych kategóriach, pričom mu nechýbala ani nominácia na najlepší film roka.

Nomináciu za najlepší herecký výkon si dokonca vyslúžili aj Cooper a Gaga, no ani jednému z nich sa ich nepodarilo premeniť. Domov však odišli so zlatou soškou za originálnu skladbu „Shallow„, ktorá vymetala rádia ďalšieho pol roka. Táto soška samozrejme právoplatne patrí Lady Gage, ktorá predviedla úžasný výkon.

Zrodila sa hviezda RECENZIA
Zdroj: uk.businessinsider.com

Poznáme nový film Lady Gaga

Po viac ako roku sa teda dozvedáme o jej novom hereckom projekte. Portál Deadline prezradil, že tentokrát bude spolupracovať s legendárnym filmárom Ridleym Scottom, ktorý má na konte filmy ako Votrelec, Blade Runner, Gladiátor či Marťan. V novom projekte bude figurovať ako režisér a koproducent a už dokonca presne vieme, o čom bude.

Príbeh filmu sa zameria na rodinu Gucciovcov, presnejšie na vraždu  Maurizia Gucciho, vnuka zakladateľa značky Gucci, Guccia Gucciho. Najnovšie informácie teda hovoria, že Lady Gaga bola pridaná do obsadenia a stvárni kľúčovú úlohu v smrti Maurizia. Zahrá si Mauriziovu exmanželku Patriziu Reggiani, ktorá je s vraždou svojho exmanžela úzko spätá.

Lady Gaga Gucci
Zdroj: nypost.com

Po tom, čo bol Maurizio zastrelený v roku 1995, bola Reggiani v roku 1998 odsúdená za objednávku jeho vraždy. Z väzenia bola prepustená až v roku 2016. Scenár filmu má byť adaptovaný a založený na knihe od Sary Gay Forden s názvom The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed.

Ridley Scott sa plánuje pustiť do réžie hneď po tom, ako natočí film The Last Duel s Adamom Driverom, Benom Affleckom a Mattom Damonom.

Veríte, že sa Lady Gage podarí ďalší perfektný herecký výkon? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: deadline.com, hypebeast.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť