Marvel plánuje nový film o Fantastickej štvorke! Pôjde o ďalší prepadák?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, v Marvel Cinematic Universe sa bude môcť už čoskoro objaviť tím X-Men, Fantastická štvorka či Deadpool. Štúdio Disney totižto už čoskoro uzavrie obchod s 20th Century Fox a získajú práva na ich najslávnejšie filmové postavy. Pokiaľ vám informácie o tejto dohode stále nie sú jasné, naše nové video vám ich ozrejmí.

Každopádne, náš osobný tip je taký, že Marvel Studios prv predstavia Fantastickú štvorku, keďže už od roku 2015 nedostali žiaden film. A povedzme si pravdu, ten nestál zrovna za veľa. Je teda možné, že nám štúdio už čoskoro predstaví vôbec prvú rodinu Marvelu?

fantastic-four-2015-trailer_0
Zdroj: syfy.com

Nový film o Fantastickej štvorke

Nedávne informácie od portálu We Got This Covered hovoria, že štúdio naozaj plánuje nový film o tíme Fantastic Four. Bližšie detaily žiaľ nie sú známe, no snímka by mala byť založená na komiksovej sérii Ultimate Fantastic Four. Hlavné postavy budú mať okolo 20-30 rokov a pôjde o kozmické dobrodružstvo, v ktorom bude tím objavovať vesmír a neznámo.

K tomu všetkému sme sa ešte dozvedeli, že legendárny Doctor Doom nebude záporákom, čo pre ich debut v MCU znie ako správny krok. V predošlých filmoch sa totižto objavil a bolo naozaj vtipné sledovať, ako ľahko porazili jednu z najsilnejších postáv Marvelu.

Victor Von Doom mal pôvodne od Foxu dostať svoj vlastný film, no nakoniec sa všetky ich plánované snímky po X-Men: Dark Phoenix zrušili.

Najväčšou otázkou však stále ostáva, koho obsadia do hlavných úloh. My osobne chceme v koži Reeda Richardsa a Sue Storm vidieť manželov Johna Krasinskeho a Emily Blunt! Uvidíme teda, čo si pre nás Marvel pripraví.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -