Štúdio Universal spája sily s režisérom filmu Uteč! Máme od Jordana Peela čakať niečo podobné, ako pri jeho debute?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Talentovaný režisér Jordan Peele chystá návrat. Pamätáte si skvelý film Uteč (Get out)? Naposledy sme si od tohto tvorcu mohli vychutnať tento filmový zážitok a teraz si pre nás chystá niečo nové. Túto informáciu odhalil počas posledného rozhovoru v Los Angeles. Čo si pre nás pripraví štúdio Universal s týmto kvalitným režisérom? Prečítajte si, čo povedal v spomínanom rozhovore:

„Myslím, že ste to dokázali. Takže, čo urobím ďalšie? Môžem to povedať? A viete čo, myslím si, že môžem. Zamerať sa na príbehy, ktoré sú pravdivé. Poďme teda napísať môj obľúbený film, ktorý som ešte nevidel. V súčastnosti to píšem a tento rok sadnem na režisérske kreslo pre štúdio Universal. Len sa snažím trochu zabávať.“

Režijný debut zvládol na výbornú!

Ešte v máji, niekoľko mesiacov po neuveriteľnom úspechu filmu Uteč, podpísal Jordan Peele dvojročnú zmluvu so štúdiom Universal. Prvým projektom bude nový thriller, ktorého rozpočet by sa mal vyšplhať až na 25 miliónov dolárov! Len pre zaujímavosť, film Uteč sa pýši malinkých rozpočtom – 5 miliónov. Ohľadom príbehu sme sa zatiaľ žiadne informácie nedozvedeli a stále neexistuje nič, čo by nám odpovedalo na naše otázky. Avšak režisér prezradil ešte niečo, čo by nám mohlo aspoň trochu pomôcť. Dočkáme sa podobného projektu, akým bol jeho predchádzajúci film? 

Zdroj: trbimg.com

Nový film režiséra Jordana Peela

„Jedna vec, ktorú viem je to, že tento žáner bude na hranici s thrillerom, hororom, akciou, zábavou a nebude chýbať ani nevinná dávka intríg. To znamená, že chcem urobiť niečo úplne iné a chcem sa zaoberať niečím novým.“

Režisér sa v prehustenom filmovom svete nestratil a svojím prvým filmom si získal širokú škálu fanúšikov. Určite zaslúžene, nakoľko film Uteč do dnešného dňa zarobil krásnych 225 miliónov dolárov. Najväčšou odmenou však bude niečo úplne iné. Film bol totižto nominovaný na odovzdávanie cien Akadémie, kde si uchmatol až 4 nominácie – najlepší film, najlepší herec, najlepší scenár a najlepší režisér. Uvidíme ho teda v tých najdôležitejších kategóriach a to dokazuje kvalitu danej snímky. Preto neostáva nič iné, ako si počkať na deň, kedy sa dozvieme o novinkách ohľadom nadchádzajúceho spojenia štúdia Universal a Jordana Peela.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -