John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový film Suicide Squad 2: Prvých 10 minút odhalených

John Cena hovorí, že nový film Suicide Squad 2 v prvých minútach začne ako úplne iný počin. Profesionálny wrestler a herec sa veľmi teší z práce, ktorá sa štábu zatiaľ podarila. Jeho náklonnosť patrí hlavne režisérovi/scenáristovi Jamesovi Gunnovi, ktorého vychválil v rozhovore s portálom Collider.

Cena, ktorého rola vo filme zatiaľ nebola odhalená, naznačuje, že Gunn prináša svoje čaro z MCU aj do DC. Odkazuje hlavne na Strážcov Galaxie – nepopulárne komiksové postavy, ktoré tvorca svojsky adaptoval do zábavných príbehov, vďaka čomu sa charaktery okamžite stali milovanými. Toto nám Cena odhalil o začiatku príbehu:

 

„Bol som ohromený. Len prvých 10 strán je ako samostatný film. Je to naozaj, naozaj špeciálne. To preto, lebo chlapík, ktorý tomu velí [James Gunn], je oddaný príbehu a oddaný tvorbe postáv, s ktorými sa spojíme a pošle ich na úžasné dobrodružstvo. Veď to, čo spravil so Strážcami Galaxie, bolo tiež úžasné.“

John Cena
John Cena; Zdroj: youtube.com

Gunn na čele

James Gunn mal dávnejšie problémy so štúdiom Marvel. Vyšli na povrch staré Tweety, v ktorých hovoril čierne vtipy. Spoločnosť vedená podľa úsudku Disney temný humor spred 10 rokov nestrpela a Gunn prišiel o pozíciu režiséra pre nadchádzajúci MCU film Strážcovia Galaxie 3.

Svoju prácu nakoniec dostal späť potom, čo zakročili samotní herci. Hlasnými advokátmi na strane Gunna boli predstavitelia hlavných postáv z jeho filmov, herci Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper, Sean Gunn, Vin Diesel, Pom Klementieff a Michael Rooker, ktorí podpísali dopis, v ktorom vyjadrili svoju náklonnosť ku skvelému režisérovi. Zafungovalo to, štúdiá hodili minulosť za hlavu a teraz Gunn pokračuje plným tempom vpred.

Rovnako ako herci z MCU, aj John Cena, ktorý hrá v jeho DC filme Suicide Squad 2, si Jamesa Gunna chváli.

„Chcete pracovať s ľuďmi, ktorí každý deň vyskakujú z postele, aby mohli ísť makať. James Gunn je toho vrcholom. Tak veľmi mu záleží na tom, čo robí, a to obzvlášť, ak je v pozícii scenáristu, vývojára, ktorý to robí podľa vlastných pravidiel. On si tú sériu zvolil. Tak trochu si zvolil podmienky a teraz sa seba vsádza a dúfam, že všetkým sa [film] bude páčiť tak veľmi, ako sa nám páči ho natáčať, pretože je skvelý,“ povedal Cena.

Film Suicide Squad 2 si v kinách pozrieme v auguste 2021. Zahrajú si v ňom Margot RobbieJoel KinnamanIdris ElbaViola DavisJohn Cena, Michael Rooker, Taika Waititi, Nathan Fillion, Peter Capaldi, Pete Davidson a ďalší. Ešte dávnejšie sa k nám dostali prvé fotografie z nakrúcania, ktoré si môžete pozrieť vyššie v článku.

Zdroj: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -